Skocz do zawartości

Podróżnicza Potem F1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Znalazłem host family w Santa Clarita I szkołę 5 mil od domu. Szkoła ma panią która zajmuje się tylko i20 powiedziała mi ładnie co I jak muszę dostarczyć , w jaki sposób I do kiedy do tego współpracuje z rodziną goszczącą także już wszystko załatwione :)mówiła, że do czerwca muszę wszystko wysłać w tym niestety TOEFL JUNIOR ale trudno egzamin 13 maja więc powinienem zdążyć się przygotować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale taka impreza wymaga $30.000 żebym dostał wizę. no cóż ciężko, ale damy radę, wgle oglądałem dziś fajny film troszkę nijak się zakończył niby dobrze ale no hmmm... :D like crazy związane z tematem, rolę drugo planową gra Jennifer Laurence ( chyba dobrze napisałem xD ) podobał mi się, jak ktoś lubi popatrzeć na słodkie zakochane międzynarodowe pary to polecam haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. $ 12000 rodzina goszcząca no rok a $14700 za szkołę reszta to bilety i drobne kieszonkowe, jakbym miał poniżej tej kwoty , szkoła i ambasada mogliby stwierdzić, że nie stać mnie na naukę w Stanach. Nie ukrywam, że jest to życie naddość wysokim poziomie bo rodzinka bogata szkoła okej, a osiedle bogate . Podoba mi się ta Santa Clarita w sumie chciałbym tam kiedyś zamieszkać, zdala od szumu i hałasu LA i stosunkowo blisko bo 50 mil do Downtown LA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszny jestes. W porownaniu do innych czesci okolo LA, w downtown nie ma specjalnie duzo ciekawego. Ale sam pojedziesz, zobaczysz. Joanna, przewaznie rodzina goszczaca pokrywa jedzenie, transport do szkoly, itp. Sam bedzie musial wykupic ubezpieczenie, przylot, ewentualnie jakies atrakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...