Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam

mam pytanie a może ktoś zna odpowiedź czy możliwe jest spotkanie z konsulem w sprawie GC DV-2015 w innym kraju niż Polska .

Wygrałem GC CN niski 3tyś we wrześniu jadę do Canady wyjazd był dawno zaplanowany i z tego co wiem przy numerze 3 tyś mogę się spodziewać spotkania nawet już w październiku więc nie chce po miesiącu wracać na spotkanie w Warszawy czy można umówić sobie spotkanie w Konsulacie w Calgary czy można ew umówić się w USA i tam polecieć . Czy można czekać w wypełnieniem DS-260 np do czerwca 2015 i wtedy się spotkać ? Czy zwlekanie z wypełnianiem aplikacji ds-260 ma wpływ na wydanie GC ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalismy juz kiedys

jest mozliwa rozmowa w innym Panstwie niz Polska..wpisujesz w odpwiednia rubryke ze to bedzie Kanada i dany Konsulat

I teraz czy Calgary ma dzial wiz imigracyjnych?Bo Montreal ma :)

Ma tez Toronto.

I badania robisz na terenie Kanady .

Nie wiadomo ile bedzie wiz ,tak wiec nie radze zwlekac az do czerwca 2015 roku ,chyba ze lubisz loterie ;)

co do USA to jak masz wize,masz kase aby wyslac papiery z USA i czekac to mozesz tak zrobic

Tam sa troche inne zasady i aby nie bylo tak ze czekasz na rozmowe i 6 miesiecy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalismy juz kiedys

jest mozliwa rozmowa w innym Panstwie niz Polska..wpisujesz w odpwiednia rubryke ze to bedzie Kanada i dany Konsulat

I teraz czy Calgary ma dzial wiz imigracyjnych?Bo Montreal ma :)

Ma tez Toronto.

I badania robisz na terenie Kanady .

Nie wiadomo ile bedzie wiz ,tak wiec nie radze zwlekac az do czerwca 2015 roku ,chyba ze lubisz loterie ;)

co do USA to jak masz wize,masz kase aby wyslac papiery z USA i czekac to mozesz tak zrobic

Tam sa troche inne zasady i aby nie bylo tak ze czekasz na rozmowe i 6 miesiecy ;)

Mam rozumieć że podczas wypełniania Ds-260 zaznaczam w którymś polu że chce spotkać się w Kanadzie?

ew pytanie gdzie to pole jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz to zaznaczyc i wlasciwy Konsulat ktory zajmuje sie wizami na pobyt staly

tutaj masz caly ds 260 i zobacz ktory to punkt

http://travel.state.gov/content/dam/visas/DS-260%20Exemplar.pdf

Witam, mam pytanie dotyczące podpisu elektronicznego. Na czym on polega? Czy to jest faktycznie podpis? Czy łatwo to zrobić i czy jest do tego potrzebny specjalny program? Mam zamiar wyslac aplikacje, a kto podpisze aplikacje za moje 2-letnie dziecko? Czy mam to zrobić sama? Dziękuje z góry za odpowiedź.

Witam, mam pytanie dotyczące podpisu elektronicznego. Na czym on polega? Czy to jest faktycznie podpis? Czy łatwo to zrobić i czy jest do tego potrzebny specjalny program? Mam zamiar wyslac aplikacje, a kto podpisze aplikacje za moje 2-letnie dziecko? Czy mam to zrobić sama? Dziękuje z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...