Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej, chciałem się spytać czy w rubryce w której trzeba wpisać swój adres w USA pod którym chciałbym się zatrzymać mogę wpisać adres mojej rodziny? Niestety aktualnie nie dam rady wynająć tam mieszkania a rodzina ma inne nazwisko niż ja. Czy to przejdzie?

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, jestem kompletnym laikiem w tym temacie ale wierzę, że dzięki pomocy forum uda mi się przebrnąć przez DV 2015.

Spytam jeszcze w jaki sposób najlepiej wysłać ds260 do Kentucky i jakie konkretnie zdjęcia dołączyć (rozmiar itp.)?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, jestem kompletnym laikiem w tym temacie ale wierzę, że dzięki pomocy forum uda mi się przebrnąć przez DV 2015.

Spytam jeszcze w jaki sposób najlepiej wysłać ds260 do Kentucky i jakie konkretnie zdjęcia dołączyć (rozmiar itp.)?

Pozdrawiam :)

Przewertuj dokładnie tematy odnośnie DV Lottery a znajdziesz odpowiedzi na większość pytań jakie Ci mogą przyjść do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, jestem kompletnym laikiem w tym temacie ale wierzę, że dzięki pomocy forum uda mi się przebrnąć przez DV 2015.

Spytam jeszcze w jaki sposób najlepiej wysłać ds260 do Kentucky i jakie konkretnie zdjęcia dołączyć (rozmiar itp.)?

Pozdrawiam :)

Nie jestem ekspertem ale od DV2015 , DS-260 wysyła się do KCC drogą elektroniczną. Ja nie dodawałam żadnego zdjęcia i dostałam potwierdzenie rejestracji wniosku i dalsze instrukcje odnośnie przygotowania dokumentów cywilnych i zdjęcia na rozmowę z konsulem o której zostanę poinformowana drogą elektroniczną.

Niech się ktoś jeszcze wypowie , bo podkreślam ekspertem nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem ale od DV2015 , DS-260 wysyła się do KCC drogą elektroniczną. Ja nie dodawałam żadnego zdjęcia i dostałam potwierdzenie rejestracji wniosku i dalsze instrukcje odnośnie przygotowania dokumentów cywilnych i zdjęcia na rozmowę z konsulem o której zostanę poinformowana drogą elektroniczną.

Niech się ktoś jeszcze wypowie , bo podkreślam ekspertem nie jestem.

Potwierdzam co Jagosza.

Po wypełnieniu on-line DS-260 (nie załączałem zdjęć) dostaniesz potwierdzenie:

tu cyt.

...........

You do not need to submit any documentation to the Kentucky Consular Center. The KCC will review your application and will notify you if any of the information you have provided is insufficient or incomplete. Your DS-260 application will be kept on file with KCC until a visa number is available for you and your case can be scheduled. When your case is scheduled, the KCC will send you an email message directing you to log into the Entrant Status Check (ESC) website for further instructions.

..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...