Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Co chce robić to wiem: zarabiać pieniądze :) A pytam bo chce wiedzieć czy oni to jakoś sprawdzają, bo myślę że z tą pracą to im chodzi o to czy mam kwalifikacje jak nie mam wykształcenia odpowiedniego ( a skończyłem studia - więc mam :) ). Po prostu wolałbym napiusać że mam własną firmę jednoosobową bo nie chciałbym przez takie małe niedopatrzenie jak aktualny brak ;) pracy stracić możliwość wyjazdu do US. A co z tym pobytem ponad 6 miechów, chodzi o inne państwo czy miasto? THX z góry raz jeszcze. Pozdrawiam.

Przeciez wyjezdzajac i tak ta prace rzucic w cholere - wiec co by mialo ich obchodzic (tak na zdrowy rozsadek) czy pracujesz czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zasady loterii nie skresla Cie za to ze jestes bezrobotny ;) jedynie na rozmowie powiesz wrazie pytan co i jak ,pamietaj ze liczy sie co chcesz robic w USA i na tym sie skup :) bo to jest wazne i istotne

A napiszesz mi jak to jest z tym pobytem ( państwo obce czy miasto w Polsce )? Z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój numer to 2XXX niestety nie mam jak na razie żadnej wiadomości. :(

W razie otrzymania wiadomości o interview na jakiej stronie można sprawdzić datę? Czy jest to https://www.dvlottery.state.gov/esc/(S(yryye0d0snfhxpn53kxeywuf))/default.aspx ?

tak. dvlottery.state.gov

Jeśli cut off jest 8500 więc dostaniesz zawiadomienie może za 1 mies lub dwa. Zależy jak rozłożą rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...