Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeszcze jedno pytanie - w ktorym momencie dodaliscie skany paszportu? Pytam, poniewaz w edycji profilu sa dwie opcje - tam, gdzie nalezy dodac dokumenty oraz druga kolumna, gdzie zmienia sie tylko adres. Czy "weszliscie" w ta kolumne, gdzie nalezy dodac dokumenty, czy w druga?

My w ogóle nic tam nie uzupełnialiśmy. :) A zielone karty dotarły po ok. miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój numer jest current w październiku, jednak wypełniłam DS260 prawdopodobnie za późno (31 maja- dla mnie to i tak jest wcześnie). Po kontakcie z KCC około 2-3 tygodnie temu dowiedziałam się, że mój numer jest w "interview processing", więc pewnie załapie się na listopadową turę. Myślę, że maile przyjdą jeszcze w tym tygodniu. Ktoś z innego forum kontaktował się telefonicznie z KCC i dowiedział się, że mają opóźnienia i dlatego niektórzy nie otrzymali maili, jednak nie ma się czym stresować, na wszystkich przyjdzie czas. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mamy numer 88XX. Kiedy mogę liczyć na rozmowę w konsulacie? Patrzyłam na biuletyn i wydaje mi się że odbędzie się to ok. listopada. Jeśli się mylę proszę o poprawienie.

Z góry dziękuję za odpowiedz


Czytam sobie Wasze posty ....

MONIA 12 podaj mi proszę link do biuletynu gdzie mogę sprawdzić kiedy są rozmowy których numerów....Z GORY BARDZO DZIEKUJE


Czytam sobie Wasze posty ....

MONIA 12 podaj mi proszę link do biuletynu gdzie mogę sprawdzić kiedy są rozmowy których numerów....Z GORY BARDZO DZIEKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://travel.state.gov/content/visas/english/law-and-policy/bulletin.html

Cut-off dla Europy na listopad to 9900, więc jak najbardziej łapiesz się, jednak bardzo ważne jest kiedy wypełniłeś DS260, jeżeli za późno to musisz czekać na następny miesiąc (wszystko okaże się w najbliższym czasie, jak będę wysyłać zaproszenia) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...