Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam. Udało mi się wylosować zieloną kartę w dv2015 i mam dość niski nr bo 88xx ale nie wypełniłam jeszcze ds260. Chciałabym mieć rozmowę w późniejszym terminie, im później tym lepiej, nawet przyszły rok wchodzi w grę. Czy jak wypełnię ds 260 w październiku bądź listopadzie to już będzie za późno? A jeśli z podobnymi nr będą mieć rozmowy np w listopadzie a ja dopiero wtedy wyślę ds 260 lub nawet później to wszystko przepadnie? Nie chcę stracić szansy otrzymania gc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało nam jeszcze 1,5 miesiąca do wylotu i zastanawiam się czy juz powinienem zapłacić na USCIS za nasze karty czy to za wcześnie?

Jako ze nie mam konta w amerykańskim banku poprosiłem znajomą o zapłacenie - czy mam miec dane jej karty? W jaki sposób mamy to zapłacic używając jej karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisała Serafina. My płaciliśmy polską kartą kredytową chyba ze 2 tygodnie przed wyjazdem. Zielone karty dostaliśmy po miesiącu od wjazdu do Stanów.

Zadam pytanie ktore juz zadawalam setki razy, ale co tam, kto pyta nie bladzi - czy wpisywaliscie sami recznie do konta uscis elis amerykanski adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

Tak, wczoraj wpisalem, dodalem też skany paszportu, a dzisiaj zmienil sie status na OPTIMIZED IN PROCES :)

Mam nadzieje, ze do konca nastepnego tygodnia karty powinny dojsc. SSN tez powinny przyjsc w nastepnym tygodniu. Road test 7 pazdiernika i to byl by komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

Tak, wczoraj wpisalem, dodalem też skany paszportu, a dzisiaj zmienil sie status na OPTIMIZED IN PROCES :)

Mam nadzieje, ze do konca nastepnego tygodnia karty powinny dojsc. SSN tez powinny przyjsc w nastepnym tygodniu. Road test 7 pazdiernika i to byl by komplet.

Gratuluję, teraz to jeszcze z tydzień i dostaniecie zielone karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...