Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

co do szczepien najlepiej zadzwon do doktora, ktory przeprowadzi badanie ogolne ( w przypadku Warszawy do dra Gajera). dla naszego przedzialu wiekowego tj. 28 i 33 lat otrzymalismy informacje o koniecznych szczepieniach błonica, teżec i MMR. dzisiaj wlasnie wykonalismy te 2 szczepienia w miejscowej przychodni zdrowia z niezbednym wpisem do karty szczepien. podejrzewamy, ze inne szczepienia nie beda juz zlecone, sugerujemy sie informacja telefoniczna, chyba ze cos Doktorowi nie bedzie odpowiadalo, to doszczepimy sie juz na miejscu w Warszawie. Jesli nie masz mozliwosci zaszczepienia sie w swojej przychodni, to czytalam na forum, ze mozliwe jest to wraz z badaniem ogolnym.

rozmowe mamy 7 pazdziernika, mały stresik jest :) dokumenty w zasadzie skompletowane. Zdamy relacje po ;)

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz mam wizyte na 22 pazdziernika o 8.00 w ambasadzie, ale nie zrobilem jeszcze badan i czy moge to na miejscu zrobic tam, czy obok abasady gdzies ? czy jak to wyglada, gdzie musze zrobic badania i odpowiednie szczepionki? pozdrawiam, darek

@drdfour mógłbyś powiedzieć jaki masz CN i kiedy dostałeś zaproszenie na rozmowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłam do KCC, gdyż nie dostałam nadal informacji na temat interview ani na e-mail, ani na stronie ESC. Mieszczę się w cut-off na październik, papiery wysłane jeszcze w maju, a Pani oznajmia mi, że jeszcze nie zostały przetworzone -.-. Numery afrykańskie czy amerykańskie które wysłały wniosek w czerwcu dostały już terminy, a ja nadal czekam... Nie bardzo potrafiła mi wytłumaczyć tego faktu, gdyż wcześniej oznajmiła, że są przetwarzane w kolejności dotarcia do nich. -_- Teraz pewnie trzeba będzie czekać na grudzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...