Skocz do zawartości

Przewożenie Jedzenia Z Polski Do Usa


Anarion

Rekomendowane odpowiedzi

O, dzieki za info :) a czy moga byc napoczęte czy lepiej miec nowe? Oczywiście mowa o tych w bagażu rejestrowanym.

Ja zabieram sobie w plastikowych przezroczystych pojemnikach ( https://www.glad.com/food-storage/containers/family-size/ ) wyjezdzajac na wyjazdy sluzbowe wiec wracajac do US mam jakies resztki ale nigdy nie woze niczego w oryginalnych pojemnikach. BCAAs (tabletki) w torebce woze. Ja je zabieram w podrecznym wyjezdzajac z US (bo to jeden z wazniejszych skladnikow diety i wolalbym zeby nie zginelo) a spowrotem w rejestrowanym.

Generalnie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

Dokladnie. Hermetyczne pakowanie zmniejsza tylko prawdopodobnienstwo zlapania ale to nie znaczy ze mozna.

Wracając w styczniu z Polski miałem parę kawałków kielbasy. Pachniało jak cholera bo swojska, hand made. Wzięli mnie na "myjke" i zaczęło się poszukiwanie źródła zapachu. Dał się celnik zmanipulowac bo miałem też oscypki (można) i wmowilem mu ze to one tak pachną bo wedzone. Miałem też dwie torebki placków ziemniaczanych w proszku, tym się zaciekawil, zbajerowalem go prawdziwymi plackami na festiwalu w Portland no i był koniec kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając w styczniu z Polski miałem parę kawałków kielbasy. Pachniało jak cholera bo swojska, hand made. Wzięli mnie na "myjke" i zaczęło się poszukiwanie źródła zapachu. Dał się celnik zmanipulowac bo miałem też oscypki (można) i wmowilem mu ze to one tak pachną bo wedzone. Miałem też dwie torebki placków ziemniaczanych w proszku, tym się zaciekawil, zbajerowalem go prawdziwymi plackami na festiwalu w Portland no i był koniec kontroli.

Przemytnikiem znaczy sie zostales ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...