Skocz do zawartości

Studia W Usa


NisseN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chcesz wydac powyzej $44,000 na rok zeby studiowac na maciupenkim regionalnym college'u o ktorym nikt poza tym rejonem nie slyszal?

Jak juz masz takie pieniadze to ja ci polece dziesiatki lepszych.

Co do SAT -- wyraznie napisane na stronie adrian college

"SAT required if you wish to be considered for academic scholarships."

Co notabene jest bardzo podejrzane... uczelnia ktora nie wymaga SAT to uczelnia ktora jest zdesperowana na $$ od miedzynarodowych. Juz moge sobie wyobrazic jaki to poziom bedzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wydac powyzej $44,000 na rok zeby studiowac na maciupenkim regionalnym college'u o ktorym nikt poza tym rejonem nie slyszal?

Jak juz masz takie pieniadze to ja ci polece dziesiatki lepszych.

Co do SAT -- wyraznie napisane na stronie adrian college

"SAT required if you wish to be considered for academic scholarships."

Co notabene jest bardzo podejrzane... uczelnia ktora nie wymaga SAT to uczelnia ktora jest zdesperowana na $$ od miedzynarodowych. Juz moge sobie wyobrazic jaki to poziom bedzie....

Szkoła wygląda na legit i należałoby spojrzeć ile mają tych międzynarodowych. Czy to sprawa wizerunkowa czy rzeczywiście chodzi o $$. Katlia ma rację, że wybór tej szkoły to jak pojechać na wakacje do Kielc mając wystarczająco kasy, żeby uderzyć w jakieś fajne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie dowiedziałem to maja sporo ludzi z Europy.

Ale jest coś czego nam nie mówisz chyba i do tego może się konsul przyczepić. Nie wyobrażam sobie, że ktoś wstaje rano i bum wybiera ta szkołę. Żebyś chociaż listę miał... Jeśli wkładam tyle kasy w edukację to chcę, żeby to była inwestycja, która pozwoli potem ta kasę odrobić.

Nie wiem... Może Twoi rodzice tam chodzili i masz kontynuować tradycję, może masz jakiś znajomych tam, może zaoferowali Ci stypendium, może masz kupę kasy... Inaczej wybór jest dość podejrzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...