Skocz do zawartości

Halyna

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Halyna

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Byłam z rodziną i potwierdzam Twoje słowa. Jednakże, gdy włączyłam pewną stację TV.... to okazało się, że chyba byłam na innym marszu w innym mieście o tej samej nazwie lub oni to nagrywali w innej rzeczywistości. Szkoda, że nie potrafią cieszyć się świętem Niepodległości kraju, szczególnie, że to była 100 rocznica ponownego pojawienia się Polski na mapach świata.
 2. Halyna

  Loteria wizowa DV 2020

  Stąd ten "wink" na końcu zdania :) które nota bene jest prawdziwe i nie zawiera żadnych niesprawdzonych informacji :) ponieważ najwięcej osób składa właśnie wnioski w ostatnich dniach co przy stałej szansie wylosowania dla danego regionu/kraju powoduje, że jest ich najwięcej. Stosowne wykresy na stronie britmonsays. :)
 3. Halyna

  Loteria wizowa DV 2020

  Ale zdajesz sobie sprawę, że najwięcej ludzi wylosowywanych było właśnie z ostatnich 10 dni trwania loterii?
 4. Halyna

  Loteria wizowa DV 2020

  Ambasada USA w Warszawie napisała na FB, że jest problem techniczny...…………………. …………………
 5. Halyna

  Loteria wizowa DV 2020

  Może znowu im się system wyłoży i będzie powtórka ze składania wniosków jak w zeszłym roku....
 6. Halyna

  Loteria wizowa DV 2020

  Spróbuj na Chrome. To jest problem z ich certyfikatem https. Tez mi tak dwa razy wyrzuciło po drugiej stronie - raz jak wypisywałam swój wniosek, a drugi raz jak męża.
 7. Halyna

  Loteria wizowa DV 2020

  Oj chyba nie bardzo - strona 7 instrukcji w języku angielskim, która jako jedyna jest wersją oficjalną i obowiązującą: You must upload your digital image as part of your entry. Your digital image must be: In JPEG (.jpg) file format Equal to or less than 240 kB (kilobytes) in file size  In a square aspect ratio (height must equal width)  600x600 pixels in dimension oraz dalej : Use the Department of State’s free photo tool to: select a digital image stored on your computer resize and rotate it if necessary crop it to a square image of exactly 600 x 600 pixels Jak dla mnie sprawa jest jasna - zdjęcie ma mieć tylko i wyłącznie 600 x 600 pixeli. Nie ma w tym roku opisanej głębi barw (24 bity).
 8. Halyna

  Sponsorowanie przez pracodawcę. Wiza EB3

  W Polsce nie płacimy mało, ponieważ składka zdrowotna na NFZ wynosi 9% zarobków brutto czyli w ciągu roku oddajemy do NFZ ponad 1 pensję (108%) brutto - np. przy mojej pensji ok 12 tys zł brutto płacę 1080 zł/mc co daje 12960 zł/rok. Moim zdaniem Amerykanie płacą mniej (procentowo) za swoje ubezpieczenia zdrowotne niż my, a mają lepszą i szybciej dostępną opiekę.
 9. Halyna

  Przelew usa-->pl

  Załóż konto w Revoult.
 10. Halyna

  Co o tym myślicie ? [Zniesienie wiz]

  Czyli najszybciej w 2020 - 2021 - ale chyba ktoś z Was tutaj o tym pisał wcześniej, że to nie nastąpi w tym roku.
 11. Halyna

  Loteria wizowa DV 2020

  Mam pytanie/problem - wypełniałam właśnie zgłoszenie swoje i po wypełnieniu drugiej strony (tej gdzie wpisuje się męża i dzieci) - przeglądarka zgłosiła błąd połączenia (nie można wyświetlić czegośtam). Mam wypełniać jeszcze raz od początku? Bo chyba się u nich nie zapisało jako zgłoszenie skoro nie dostałam żadnego confirmation numer?
 12. Halyna

  Loteria wizowa DV 2020

  Tak - profesjonalny fotograf i tak bawi się w obróbkę. Jeśli podasz, że ma to być zdjęcie do wizy USA to zawodowcy mają specjalny program do kadrowania/nakładkę na program graficzny, który wykorzystują.
 13. A już myślałam, że Św Mikołaj istnieje...
 14. Czytam właśnie to co napisał : http://britsimonsays.com/dv2019-basic-questions/ Will there be a second draw? Because this is a low selection year – it is possible that there would be a small second draw around September/October. However, it will only be a small number of cases – so chances of being in that selection are very small. They might also only select more in certain regions.
 15. Cześć, podobno niniejsza loteria jest niedolosowana i ma być jakieś niewielkie dodatkowe losowanie. Czy oprócz strony Britmona ktoś coś więcej na ten temat słyszał?
×