Skocz do zawartości

Zabawne Historie W Usa


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Zatem to nie jest dziwne iż mają takie pojęcie o Polsce jeżeli sami tak opowiadamy o swoim kraju.

Masz racje, to przez takich cwaniaczkow ktorzy mysla ze sa zabawni tak wielu Amerykanow opowiada brednie o naszym kraju

mnie kiedys zapytal chlopak z ktorym pracowalem 'czy w Polsce jemy malpy?' ciekawe ktora madra osoba naopowiadala mu takich glupot :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, to przez takich cwaniaczkow ktorzy mysla ze sa zabawni tak wielu Amerykanow opowiada brednie o naszym kraju

mnie kiedys zapytal chlopak z ktorym pracowalem 'czy w Polsce jemy malpy?' ciekawe ktora madra osoba naopowiadala mu takich glupot :wacko:

Jakich glupot?

U mnie kotlet z malpy to standardowe danie weekendowe - jem je w kazda niedziele ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W glebi lasu,gdzie elektrycznosc nie docierala a jedyna forma dotarcia do resortu,byla lodz motorowa...(Maine)

-Where you'r from?

-Poland

-Oh,cool ....

.......(cisza)

.... you guys have great water !

(przez nastepne poltora tygodnia zastanawialam sie o co mu chodzi, do momentu kiedy zobaczylam wode mineralna "Poland Spring" pochodzaca z miasta Poland w stanie Maine )

-Where you'r from?

-Poland

-Cool, will you make me some golabkis? :wacko: (na co ja zdebialam :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Poproś mundrali o pokazanie na mapie (bez szukania!) gdzie leżą: wspomniany już Izrael, Tajwan, Kazachstan :D , Andora (przypominam że to Europa), Nowa Zelandia (nie uwierzycie ile osób ma problemy z NZ), oraz Senegal. Część osób wie mniej więcej gdzie szukać... Reszta desperacko miota ślepiami.

Ja zawsze takim osobom pokazuje tą "grę" http://www.travelpod.com/traveler-iq

Ci co najgłośniej krzyczą, uważają że wszystko wiedzą i że np. każdy redneck z Kentucky powinien wiedzieć wszystko o Polsce - najczęściej odpadają po pierwszej rundzie :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialysmy, ze z Polski. Ona otworzyla szeroko oczy, i z zatroskaniem mowi "och my God, you must have been driving for a long time, och my God from Poland and you are traveling by car..." Ostatecznie zapisala nam swoj adres i zaprosila na obiad i jezeli chcemy przenocowac hehe. Oczywiscie przebywalysmy ok 2,5h od San Francisco a ona myslala ze my z Polski jedziemy. :wacko:
-Where you'r from?

-Poland

-Oh,cool ....

.......(cisza)

.... you guys have great water !

(przez nastepne poltora tygodnia zastanawialam sie o co mu chodzi, do momentu kiedy zobaczylam wode mineralna "Poland Spring" pochodzaca z miasta Poland w stanie Maine )

W takim razie zatroskana pani z San Francisco nie była "idiotką", gdy stwierdziła że z Poland do San Francisco długa droga... Zamiast śmiać się z "niewiedzy" Amerykanów, zacznijmy poznawać geografię ich kraju, bo na razie sami wychodzimy na "idiotów" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zatroskana pani z San Francisco nie była "idiotką", gdy stwierdziła że z Poland do San Francisco długa droga... Zamiast śmiać się z "niewiedzy" Amerykanów, zacznijmy poznawać geografię ich kraju, bo na razie sami wychodzimy na "idiotów" :D

Moim zdaniem nie wiedza o "mieście" które ma 4000 osób wcale nie oznacza że jestes idiota.

co do traveler IQ... fatalnie.. po 5 rundzie odpadlem :wacko: aczkolwiek mapa kiepska troche ma strasznie mala i w europie ciezko trafic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie wiedza o "mieście" które ma 4000 osób wcale nie oznacza że jestes idiota.

Całkowiecie się zgadzam

Zamiast śmiać się z "niewiedzy" Amerykanów, zacznijmy poznawać geografię ich kraju(...)

Właśnie to robie od kilku lat.

(...)bo na razie sami wychodzimy na "idiotów" :D

tu akurat niech każdy mówi za siebie

(...)co do traveler IQ... fatalnie.. po 5 rundzie odpadlem :wacko: aczkolwiek mapa kiepska troche ma strasznie mala i w europie ciezko trafic..

ja doszedłem do 6 z 8 leveli tylko z samej geografii USA ("USA Challenge") wiec chyba nieźle.

"Your Final Score: 61,008

Your Final Level: 6

Your Traveler IQ: 103"

Ale faktycznie mapa dość kiepska, mogłaby być większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...