Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem Usa


akma

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko sprawdzaj na USCIS.gov Tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Zwracaj też uwagę czy masz aktualne formularze.

Aby sprawdzić ile Twój sponsor musi mieć dochodów, ściągnij: Poverty Guidelines

Pamiętaj, że Ty też jesteś doliczana do Household Twojego sponsora. Jeśli jest to Twój mąż, a Was jest dwoje, to household = 2, jeśli macie dodatkowo dziecko, household = 3, jeśli sponsorem jest przyjaciel, szwagierka, itp. to household = jego/jej rodzina, którą ma na utrzymaniu + Ty.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 752
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam

Mam pytanie dotyczace wypelniania I-130. w pytaniu nr. 19 (Your relatives address abroad)CzY wpisuje moj ostatni adres zameldowania z Polski, nawet jesli od 3 lat mieszkam w USA? Mam watpliwosci rowniez co do odpwiedzi nr 22. Razem z mezem mieszkamy w Las Vegas, czy w takim razie USCIS office znajduje sie w Las Vegas?Prosze o wasza pomoc . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama nie wypelnialam I-130 ale ja bym wpisala:

w 19. Your relative's address abroad: "none" bo ty juz nie mieszkasz w polsce i czekasz na zatwierdzenie w USA, wiec wpisujesz tyko adres w USA w pytaniu 18

I-130 jest tez uzywana przy CR-1, gdy zona czeka w polsce na wize imigracyjna, wtedy tu sie podaje adres w Polsce

w. 22. Your relative is in the United States and will apply for adjustment of status at the USCIS office in:

sama jestem zamieszana :) wnioski bedziesz skladac do service center w Chicago, ale twoja sprawa bedzie rozpatrywana w office w Las Vegas NV, wiec chyba to drugie

akma, co ty wpisywalas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I-130. w pytaniu nr. 19 (Your relatives address abroad)CzY wpisuje moj ostatni adres zameldowania z Polski, nawet jesli od 3 lat mieszkam w USA?

My wpisaliśmy tam mój adres zameldowania w Polsce.

Mam watpliwosci rowniez co do odpwiedzi nr 22. Razem z mezem mieszkamy w Las Vegas, czy w takim razie USCIS office znajduje sie w Las Vegas?Prosze o wasza pomoc . Pozdrawiam.

Wpisaliśmy miasto i stan, w którym mieszkamy, i wiedzieliśmy, że tam będą odciski i rozmowa. Papiery wysłaliśmy do Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...