Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem Usa


akma

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje Wam bardzo za odpowiedz.

Czy mozecie mi jeszcze podac dokladny adres service center w Chicago gdzie wysylam papiery lub gdzie go moge znalesc?

znalezc mozna przy instrukacjach:

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/men...00045f3d6a1RCRD

mozesz wyslac poczta, za potwierdzeniem odbioru, na odres:

USCIS

P.O. Box 805887

Chicago, IL 60680-4120

albo kurierem na

USCIS

Attn: AOS

131 South Dearborn - 3rd Floor

Chicago, IL 60603-5520

zanim wyslesz zrob kopie calego pakietu!

nigdy nie odsylaj im oryginalow dokumentow innych niz wnioski

np aktu urodzenia albo I-94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 752
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Witam mam pytanie w sprawie I-131, jezeli jestem w stanach na wizie K1 to moj Class of Admission jest K1 czy cos innego w czesci pierwszej

Tak, Class of Admission to po prostu rodzaj wizy, na której wjechaliśmy do USA.

i w czesci drugiej wybieram opcje A cz D do Application type będę wdzięczna za pomoc :)

D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Pani Kariny:

Jestem juz przy koncu wypelniania calego pakietu na AOS. Przyjechalam na wizie turystycznej, zmienilam na studencka i obecnie mam D/S. Maz jest obywatelem. Przygotowalam:

I-130

I-131

I-485

I-765

G-325a (i tu pytanie - ile kopii trzeba wyslac? niektorzy pisza o 4 identycznych, inni ze tylko 1)

I-864 (mamy joint sponsora, wiec rozne 2 kopie)

Koperta zaklejona z I-693

Drugie pytanie - ile zdjec musimy przygotowac?

Oraz ostatnie - czy dokumenty, ktore wymienilam, to juz wszystkie w naszej sytuacji?

Z gory dziekuje serdecznie za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wrocilam z kolejnym pytaniem z ktorym sie borykam. Kochani pomozcie.Do dokumentow dolaczam moje rozliczenia podatkowe pomimo tego ze pracowalam nielegalnie co w zwiazku z tym wypelniam w pytaniu 24 ;a,b ? co to jest current income- czy jest to dochod z tego czy z poprzedniego roku ktory, przedstawiony jest na rozliczeniu podatkowym?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie sledze zamieszczane posty, jednak nie znalazlam informacji dotyczacych mojego problemu.

Po slubie z obywatelem zamierzam uregulowac swoj pobyt w USA (Adjustment of Status). Moj przyszly maz ma niewystarczajace dochody i wiem, ze bedzie potrzebny dodatkowy sponsor. Ja wjechalam do US ponad 10 lat temu na wizie turystycznej i obecnie mam zaliczone 10 lat placenia podatkow i SS (na moj SSN). Czy w zwiazku z tym bedzie wymagany dodatkowy sponsor? Pozdrawiam, Irma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...