Skocz do zawartości

Noa A Ss# I Prawo Jazdy


coralka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Musisz czekac na pozwolenie na prace aby isc wyrabiac numer SSN.

Ja mam pozwolenie na pracę ale jak poszłam złożyć papiery na SSN to mi powiedzieli, że ponieważ nie mam zgody na pobyt to nie mogę dostać SSN. Nic już z tego nie rozumiem. Czy ktoś mnie przyjmie do pracy bez SSN?

Czy jest gdzieś napisane jak to wszystko działa? Pomyślałam, że może wydrukuje i zaniosę do biura gdzie wydają SSN żeby znowu nikt mnie nie odesłał z niczym. ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz czekac na pozwolenie na prace aby isc wyrabiac numer SSN.

Sly6 , Mam do Ciebie pytanie czy Ty jestes moze prawnikiem emigracyjnym ,dzialajacym na terenie Polski.Posiadajacym autoryzacje Amerykanskiego Urzedu Imigracyjnego .. Widze ,ze udzielasz sporo porad bedac na terenie Polski i czy znasz na tyle Amerykanskie Przepisy Emigracyjne aby udzielac informacji i czy ponosisz za to calkowiata odpowiedzialnosc( rada-porada info)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happy - dzieki za info sasiedzie ( ja jestem z SW FL ).

Zadzwonilam do mojego lokalnego biura SS i jak ze wszystkim okazuje sie ze prawo niby jest jedno a jednak lokalne biura maja swoje przepisy ( nie dociekam dlaczego ). I na przyklad w moim faktycznie trzeba czekac na pozwolenia na prace zanim sie zlozy forme na ss# ale moja kumpela z Georgia ma juz w rece numer a pozwolenia na prace jeszcze nie. A sytuacje ma identyczna do mojej . Nie nalezy wiec generalizowac ,trzeba sie dowiedziec bezposrednio z wlasnego biura. To samo tyczy sie praw jazdy.

Ludzie tu mieszkajacy maja problem zeby rozeznac sie w przepisach wiec podziwiam tych po za krajem ze tak sie doskonale na tym znaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...