Skocz do zawartości

Nielegalny Pobyt A Slub Z Obywatelem Usa


AndrewKot

Rekomendowane odpowiedzi

Hi wlasnie taka sprawa: przesiedzialem wize pare miesiecy, mam dziewczyne obywatelke usa, planujemy slub pod koniec maja, pytanie nastepujace:

1) jakie dokumenty mam przygotowac do slubu??

2) jakie dokumenty mam przygotowac po slubie na legalizacje pobytu??

3) jakie mam szanse, ze moja sprawa nie wywola zadnej komplikacji , poniewaz planowany slub jest zupelnie naturalna nasza intencja.

dziekuje z gory za sensowne odpowiedzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi odpowiedzi:

1. zalezy jakie dokumenty wymaga twoje miasto - czasem chca np. akt urodzenia a czasem nie, zalezy od miejsca gdzie bedziesz bral slub

2. przeczytaj sobie tutaj, poszukaj na necie - tego jest sporo a nikt nie wie jaka do konca masz sytuacje

3. w sprawie tego pytania to idz do wrozki.

W ogole co to za pytania typu: jakie mam szanse? Nikt nie moze tego powiedziec, nikt nie moze przewidziec, a Ty jesli uwazasz, ze wszystko jest zgodnie z prawem nie masz sie czego bac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi wlasnie taka sprawa: przesiedzialem wize pare miesiecy, mam dziewczyne obywatelke usa, planujemy slub pod koniec maja, pytanie nastepujace:

1) jakie dokumenty mam przygotowac do slubu??

2) jakie dokumenty mam przygotowac po slubie na legalizacje pobytu??

3) jakie mam szanse, ze moja sprawa nie wywola zadnej komplikacji , poniewaz planowany slub jest zupelnie naturalna nasza intencja.

dziekuje z gory za sensowne odpowiedzi :P

1 googlnij sobie "marriage license in ...(twoj stan/miasto)", w kazdym miejscu jest inaczej

2 zobacz tu: http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...1705&hl=130

3 co do tego to jak juz sie zorientowales trudno powiedziec

i za nic w swiecie nie ruszaj sie z USA, jak juz jestes nielegalnie

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...