Skocz do zawartości

Bialy Paszport Bez Gc? Czy To Prawda? Prosze O Pomoc.


kaskap18

Rekomendowane odpowiedzi

RFE czyli prosba o doslanie dokumentow zazwyczaj wszystko przedluza

wiec ja bym liczyla od daty doslania dokumentow, wychodzilo by na maj

składaj papiery o AP

a w międzyczasie upewnij sie ze nie beda chcieli niczego więcej

spróbuj zadzwonić na infolinie

i sprawdzaj status sprawy na stronie USCIS (case status online)

jakieś ryzyko zawsze zostaje

ale takie sprawy rzadko się zdarzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tzw bialy paszport do niczego nie jest Ci potrzebny w tej sytuacji, gdybys chciala opuscic USA na dluzej niz jeden rok to wowczas sie o taki dokument starasz... w dodatku oczekiwanie na reentry permit to min pol roku jak nie dluzej. Status swojej sprawy oraz przyblizony czas oczekiwania mozesz sprawdzic online na str immigration https://egov.uscis.gov/cris/caseStatusSearc...xAW1zep8Lk94O9r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...

Witajcie ,

Ja mam tez nietypowa sprawe i prosze o pomoc naprawde nie mam pojecia co zrobic .

wyczytalam ze moge starac sie o AP .....

Moja sytuacja jest taka wyszlam za maz w 2007 za rezydenta

Oczekuje na gc ...

czy jest mozliwosc o ubieganie sie o AP , albo jakies inne wyjscie o wyjazd do Pl gora na 3 tyg .

Bede wdzieczna za szybkie odp .

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,

Ja mam tez nietypowa sprawe i prosze o pomoc naprawde nie mam pojecia co zrobic .

wyczytalam ze moge starac sie o AP .....

Moja sytuacja jest taka wyszlam za maz w 2007 za rezydenta

Oczekuje na gc ...

czy jest mozliwosc o ubieganie sie o AP , albo jakies inne wyjscie o wyjazd do Pl gora na 3 tyg .

Bede wdzieczna za szybkie odp .

Pozdrawiam :)

jesli bylas nielegalnie wiecej niz 180 dni to masz zakaz wjazdu i nawet AP nie pomoze

i bedziesz mogla podrozowac dopiero jak dostaniesz GC

(chyba ze bylas na wizie studenckiej z wbitym DS, bo wtedy jest chyba jakos inaczej)

wniosek o AP mozna skladac dopiero gdy ma sie zlozony wniosek o adjustment of status I485

a ty jako zona rezydenta masz zlozone jedynie I-130, prawda?

wiec na tej podstawie nie mozesz skladac wniosku o AP

PS. jak poszla sprawa z zalatwianiem turystycznej dla rodzicow

dostali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMKA ,

p. Karino tak moj maz nadal jest rezydentem .

A co do legalnosci to pobralismy sie przed ukonczeniem mojego pobytu w USA , wiec bylam legalnie zatwierdzili wniosek mojego na mnie , wiec mysle ze wszytko jest ok .

KW z rodzicami poszlo wszytko perfect , owszem konsul pytal sie o dzieci , Tato odpowiadal ze tak mamy itd itd. ale mimo tego rodzice otrzymali wizy i szczesliwie mogli do mnie przyleciec na wesele . :) To chyba byl najszczesliwszy dzien mojego zycia . i zyli dlugo i szczesliwie ;)

Ps. Teraz role sie owrocily ;D moja siostra ktora jest w PL wychodzi za maz na nastepny rok i dlatego tutaj te moje pytania o AP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...