Skocz do zawartości

Powrót Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witaj Adamie

wize dostalem na rok a pozwolenie na pobyt na 3 tygodnie konkretnie na odwiedziny rodzinki ale zostalem az do kwietnia nastepnego roku.

Nie złozyłem formularza I-94 na lotnisku przy wylocie.

A lece do laski ma ze mna dziecko ale nie wiem jak to mam zrobic bo zadne dane nie potwierdzaja tego ze jestem ojcem

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jest polka teraz wlasnie dostała SSN juz niebawem zalegalizuje pobyt.

Ale mimo wszystko wiem i jestem pewien na 100000000000% ze to jest moje dziecko a wrocilem do kraju tylko ze wzgledow rodzinnych ktore nie mogly beztrosko czekac na mnie.

Zrobie wszystko zeby tam wrocic.Postaram sie to zrobic na zasadzie pojscia do ambasady.

Jest jeszcze jedna mozliwosc brdzo pewna ale niestety musze prczekakac 3 lata i nie moge powiedziec oficjalnie na forum jaka to sprawa adamie jesli chcesz to podam Ci moj nr gg 10211753 powiem ci o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze mpbc ,Oni niczego nie musza Ci udowonic,to TY im musisz udowodnic ze wrociles na czas i jesli bedzie podejrzenia to nie polecisz(nie dostaniesz wizy) i moze sie zdarzyc tak ze nie dostaniesz wizy na pobyt staly za falszywe podawane dane..A to ze nie oddales tego I-94 moze swiadczyc wlasnie o tym ze cos bylo nie tak z Twoim pobytem.

mozesz tez poczytac ten post:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...=11691&st=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy w ogole ktos zdaje sobie sprawe ile tych kartek I-94 z jakiegos powodu nie trafia tam gdzie trzeba, mimo wszystko problem zawsze spoczywa na osobie, ktora chce uzyskac prawo wjazdu ;-)

a teraz co powiecie na taka historie: czlowiek mial zakaz wjazdu (10 letni), uzyskal waiver i wize, wjezdzajac do USA uslyszal ostatnio, ze nie ma w komputerze informacji o tym ze OPUSCIL USA, rece opadaja jaki oni tam maja balagan, jakim cudem w ogole on mogl uzyskac ten waiver i potem wize skoro oni w kompach do dzis nie widza ze wyjechal ;-) wize ma juz prawie 5 lat i dopiero teraz taka informacje uzyskal na granicy

oczywiscie przyda mu sie taka informacja jak przestanie obowiazywac go ten zakaz wjazdu (zniesiony waiverem) bo wtedy bedzie musial udowodnic ze wyjechal :-)

i to slowa "supervisora z immigration" na granicy ;-) - powtorze sie, rece opadaja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie mialo na wydanie jakiejkolwiek wizy, a takze wplyw na uzyskanie prawa wjazdu do USA jesli juz ktos wize posiada

(oczywiscie zakladamy, ze w ambasadzie lub na granicy beda mieli wiedze na ten temat, ze ktos nie wrocil w terminie, lub poplata sie w zeznaniach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...