Skocz do zawartości

Które Nazwisko Na Dokumentach O Gc


Carol

Rekomendowane odpowiedzi

na samym dole w takiej grubej czarnej ramce na formularzu G-325A.

i kolejne:/ .... na gorze na tym formularzu jest "file Number: A..." ja wpisalam numer z wizy narzeczenskiej ale na dole w tej grubej czrnej ramce jest Alien Registration Number, to to samo? a moze ja jeszcze takiego nie posiadam? moj numer ma 8 cyfr a gdzies wyczytalam ze powinien miec 9 ??? zalamka mnie lapie:(

A number maja ludzie co juz maja zatwierdzone jakies dokumenty, na K1 masz taki numer, na turystycznej jeszcze nie masz

jesli jestes na K1 to powinien byc gdzies w paszporcie (ja mialam odrecznie wpisany), albo na poprzednich Notice of Action (listach z immigration)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ok...mam w paszporcie A(8 cyfr) tylko czy to jest file number czy Alien registration number czy to jedno i to samo? na formularzu G-325A raz pytaja o File Number A a na dole tego samego formularza pytaja o Alien Registration number. I nie wiem czy chodzi o ten sam numer :)

Ile cyfr ma Twoj Alien Registration Number?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na samym dole w takiej grubej czarnej ramce na formularzu G-325A.

i kolejne:/ .... na gorze na tym formularzu jest "file Number: A..." ja wpisalam numer z wizy narzeczenskiej ale na dole w tej grubej czrnej ramce jest Alien Registration Number, to to samo? a moze ja jeszcze takiego nie posiadam? moj numer ma 8 cyfr a gdzies wyczytalam ze powinien miec 9 ??? zalamka mnie lapie:(

hahaha... ok, Alien number moze miec 8 albo 9 cyfr. Jesli masz 8 cyfr, a potrzebujesz 9 cyfr to dodajesz "0" na poczatku. Tylko na poczatku, nie na koncu jak to ludzie robia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super! dzieki za odpowiedz:)

nadal tylko nie wiem kiedy wygasa moj status jako VISITOR. czy tak jak na I-94 czy tak jak wiza K-1?

Twoj status jako visitor nie wygasa nigdy. Z prostego powodu: bo ty takiego statusu nigdy nie mialas.

Wjechalas na wizie K-1 a nie na turystycznej, wiec status mialas inny niz turystyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...