Skocz do zawartości

Jaki Prezent?


mayo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A ja przywiozlem w prezencie cala koperte roznych nalepek z PL na samochody. Najwieksze wziecie mialy te koloru niebieskiego z unijnymi gwiazdkami. Mialy te smieszne ale szykowne i w dobrej jakosci prezenciki bardzo duze wziecie wsrod rodzinki i znajomych. Na zachodnim wybrzezu raczej trudno kupic takie rzeczy, to nie Sikago czy Niujork. Juz w niedziele pod kosciolem widzialem wiele samochodow z tymi nalepkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

czy świecę yankee Candle

To troche drewno do lasu, nie uwazasz? Moze jeszcze do tego Snickersa i Coca cole :)

Ja zazwyczaj sie staram jakies slodkosci z Polski, czasami mieszanki przypraw do dziwczyzny, rozne takie rzeczy, ktorych w Chicago nie ma.

Ladny album o Polsce albo kalendarz tez nie jest zly. A z ladnymi wydaniami po polsku to czasami jest tutaj problem. Albo sa mega drogie.

Wyroby z bursztynu tez sie zawsze ciesza powodzeniem, szczegolnie u Amerykanow

U wierzacych Amerykanow hitem jest busztynowy rozaniec. Ogolnie dewocjonalia ich ciesza, ale to zalezy jak to ma tam w kwestii wiary.

Mozna tez kupic teraz fajne albumy rozne ze zdjeciami sprzed lat roznych znanych miast i miasteczek. Jak ktos pochodzi wlasnie z takiego miasteczka, to to fajna pamiatka na cale zycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U wierzacych Amerykanow hitem jest busztynowy rozaniec. Ogolnie dewocjonalia ich ciesza, ale to zalezy jak to ma tam w kwestii wiary.

zgadzam sie z tym :) jak osoba wierzy to ucieszy sie z takiego prezentu :) testowane pare razy i wszystko z 100% zadowolenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Myślę, że coś ręcznie robionego, kojarzącego się z Polską to jest dobry trop i taki prezent będzie w dobrym guście. To, co mi przyszło do głowy:

- ceramika bolesławiecka (wystarczy symboliczny kubek, nie muszą być całe komplety)

- plakat z serii Polska autorstwa Ryszarda Kai - można wybrać taki z konkretnym miastem lub regionem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...