Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

:D zrobiłem to jeszcze przed rozmową w ambasadzie :D

A najbardziej jest wkurzające, bo jak przeglądałem fora podróżnicze to w wrześniu - listopadzie bilety były po 1,6k

Jezeli chodzi o Lufthanse to chyba promocja na ten okres co Cie interesuje to juz mineła,

ja kupiłem do SF za 2,4k a teraz sa po 2,8k :/

wiec ja za te 2,3k bym brał (chyba że inną linią)

Lufthansa miała, mnie interesującą, promocję (1,9k) do 02.01.2013. Obecna obowiązuje do 02.02. Poczekam jeszcze te parę dni.

Jeszcze ciekawą opcją jest KLM za 2,1k można sobie przy okazji Amsterdam pozwiedzać (6h przerwy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe w sumie do maja/czerwca jeszcze sporo czasu i na BANK znajdziesz coś tańszego moze nie Lufthansy ale innych przewoźników..

ja bym czekał!

mi0706 tak to już jest ... ja kupiłem za 2,4k ale na kwiecien a dzisiaj widze u innnych przewoznikow za za 1,9k na luty lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe w sumie do maja/czerwca jeszcze sporo czasu i na BANK znajdziesz coś tańszego moze nie Lufthansy ale innych przewoźników..

ja bym czekał!

mi0706 tak to już jest ... ja kupiłem za 2,4k ale na kwiecien a dzisiaj widze u innnych przewoznikow za za 1,9k na luty lol

u jakich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lufthansa miała, mnie interesującą, promocję (1,9k) do 02.01.2013. Obecna obowiązuje do 02.02. Poczekam jeszcze te parę dni.

Jeszcze ciekawą opcją jest KLM za 2,1k można sobie przy okazji Amsterdam pozwiedzać (6h przerwy)

ja włąśnie skozystałem z tej prommocji lufthansy do 02.02 i nie żałuje lot trwa tylko ok 15godz 1 przesiadka a u innych po ok 23 godz i 3-4 przesiadki :/

mi najtaniej wychodziło British Airways, KLM, AIR France, Delta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie korciło kupienie tych biletów wtedy, ale rozmowę w ambasadzie miałem 09.01. i trochę było to ryzykowne i się nie zdecydowałem.

szukajcie i znajdziecie :)

http://www.pasazer.c...cyjna,swiss.php

Boston :)

2.2k do Bostonu i do tego w wakacje! To by było coś!

Dzięki Sly!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie korciło kupienie tych biletów wtedy, ale rozmowę w ambasadzie miałem 09.01. i trochę było to ryzykowne i się nie zdecydowałem.

2.2k do Bostonu i do tego w wakacje! To by było coś!

Dzięki Sly!

No dobra sprawdziłem, ale to to 2.2k jest w jedną stronę (lipiec). W obie strony wychodzi 3,6k :(

2,2k wychodzi w obie strony w maju, ale to nie jest super cena, by większość linii ma taką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...