Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra sprawdziłem, ale to to 2.2k jest w jedną stronę (lipiec). W obie strony wychodzi 3,6k :(

2,2k wychodzi w obie strony w maju, ale to nie jest super cena, by większość linii ma taką.

mi0706, sprawdzaj nie tylko na stronach przewoźników, ale też na stronach typu expedia czy też kayak, często mają niższe ceny niż przewoźnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sprawdziles?zobacz co pisze na stronie.

bezpośrednio na stronie SWISS'a

mi0706, sprawdzaj nie tylko na stronach przewoźników, ale też na stronach typu expedia czy też kayak, często mają niższe ceny niż przewoźnicy.

Też je sprawdzam i faktycznie mają zazwyczaj niższe ceny, ale... doliczają sobie zawsze jakiś grosz (100-140zł) więc po wszystkim ceny są podobne.

Ale będę cierpliwie czekał i sprawdzał i sprawdzał i sprawdzał, dzień w dzień. Na pewno na coś trafie. Bo u mnie tak jest, że jak nie kupię czegoś taniej to źle będę się czuł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy szukacie ale ja od dwoch miesiecy codziennie szukam biletu na trasie Chicago- Katowice (wylot 18.04, powrot 31.05) i najlepsza cena jaka udalo mi sie znalezc jest cena $995 ktora oferuje LOT. Jedna przesiadka, ok 2 godzin miedzy zmiana samolotu w W-wie. Inne linie sa drozsze. A moze ja nie umiem szukac? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy szukacie ale ja od dwoch miesiecy codziennie szukam biletu na trasie Chicago- Katowice (wylot 18.04, powrot 31.05) i najlepsza cena jaka udalo mi sie znalezc jest cena $995 ktora oferuje LOT. Jedna przesiadka, ok 2 godzin miedzy zmiana samolotu w W-wie. Inne linie sa drozsze. A moze ja nie umiem szukac? :(

spróbuj AirBerlin ma promocję na weekend majowy z Warszawy do NYC i Chicago z przesiadką w Berlinie. Najniższa cena 1706,00 zł w dwie strony!

Polub Fly4free, Tanie-loty.pl, loter.pl a codziennie dostaniesz od nich porządną dawkę na fejsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Air Berlin sprawdzalam, maja tanszy bileto ok $100 ale niestety do Krakowa. I o ile by mi to nie przeszkadzalo, bo konkretnie jade do Myslowic, to godz powrotu do USA sa kosmiczne. wylot wczesnie raniutko z Krakowa, wiec musialabym wyjechac o 3-4 nad ranem, a jak polece z LOTEM to wylot z W-wy do Katowic mam po 1.5 godz, a z powrotem z Katwoic do W-wy o 10:25 rano. i Za A-4 nie musze placic kosmicznych stawek 18 zl za 60km w jedna strone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Air Berlin sprawdzalam, maja tanszy bileto ok $100 ale niestety do Krakowa. I o ile by mi to nie przeszkadzalo, bo konkretnie jade do Myslowic, to godz powrotu do USA sa kosmiczne. wylot wczesnie raniutko z Krakowa, wiec musialabym wyjechac o 3-4 nad ranem, a jak polece z LOTEM to wylot z W-wy do Katowic mam po 1.5 godz, a z powrotem z Katwoic do W-wy o 10:25 rano. i Za A-4 nie musze placic kosmicznych stawek 18 zl za 60km w jedna strone :D

Bo kto się bawi w jeżdżenie A4? Kilka razy jechałam i te kilka razy za dużo :D .

Te daty wylotów to muszą być konkretnie te i żadne inne, czy jest jakieś pole manewru np +/- 2 lub 3 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak sie zlozylo ze 18.04 jeszcze pracuje, dlatego ten nocny lot z CHicago do W-wy bardzo mi odpowiada, a mieszkam w Indianie, wiec na o'Hare musze dojechac, piatek moglby byc, ale akurat mam urodziny i chcialabym juz byc w Polsce z corkami, a mam 6 tygodni wolnego wiec tylko 30 albo 31.05 to sa dni kiedy moge wrocic, bo kazdy dzien spedzony z moimi dziecmi jest na wage zlota dla mnie, takze prawdopodobnie pozostanie mi zaplacenie tych $995, i w dniu wyjazdu wstanie o normalnej porze, dojazd do Pyrzowic to jakies 35 minut, tym bardziej ze dla mojej 4 letniej wnuczki wstanie i jazda w nocy to nie najlepszy pomysl. Ale dziekuje Haneczka za chec pomocy.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...