Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hej, lecę w listopadzie na 2 tygodnie z Dublina, ewentualnie z Londynu. Jeżeli ktoś leci w tym terminie to chętnie bym pojechał z kimś. I nie chodzi mi wyłącznie o przelot bo wiem że ciężki będzie mi znaleźć kogoś kto leci z Dublina/Londynu, ale przede wszystkim na miejscu by mieć jakieś towarzystwo wtedy zawsze raźniej i lepiej sobie poradzić. Jakby ktoś był zainteresowany to dajcie znać.

hej a dokad lecisz?

ja lece Aerlingusem 24 listopada z Dublina do Orlando

Witam.

Wybieram się ze znajomymi pod koniec stycznia do Orlando, wylot 27 stycznia, powrót 1 lutego. Znaleźlismy przez stronę skyscanner lot Lufthansą z przesiadką we Frankfurcie za niecałe 2500zł w obie strony. I teraz pytanie - czy sądzicie, że to rozsądna cena? Brać taki bilet? Czy wstrzymać się z zakupem, bo może pojawi się jakaś korzystniejsza oferta za jakiś czas?

Pozdrawiam.

ja za bilet Dublin-Orlando (bezposredni lot) placilam cos ok 500eur na osobe za bilet w dwie strony, lot z linia lotnicza Aerlingus

ogromny plus to to, ze odprawa celna jest w Dublinie i ladujesz w USA i swobodnie wychodzisz z lotniska tak jakbys przyleciala lotem krajowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a dokad lecisz?

ja lece Aerlingusem 24 listopada z Dublina do Orlando

ja za bilet Dublin-Orlando (bezposredni lot) placilam cos ok 500eur na osobe za bilet w dwie strony, lot z linia lotnicza Aerlingus

ogromny plus to to, ze odprawa celna jest w Dublinie i ladujesz w USA i swobodnie wychodzisz z lotniska tak jakbys przyleciala lotem krajowym :)

Hej, ja lecę do NY 7 listopada ale z Shannon , nie z Dublina. Też myslalem na poczatku zeby leciec na Florydę bezposrednio ale strasznie drogie te bilety byly 760 euro chyba, już taniej do NY z przesiadka w 550 euro mozna się zamknąć. Nie wiem kiedy kupowalas te bilety ale ja patrzylem chyba z 2 miesiace temu i cena byla jak wyzej tez Aer lingusem.

Mam równiez pytanie w związku z biletami wewnątrz USA bo mam już bilet do NY ale chce lecieć na południe też w ciągu 2tygodniowego pobytu i na początku chciałem lecieć na florydę ale teraz postanowiłem że polecę do Nowego Orleanu i stamtąd pojadę na florydę autem lub busem i stamtąd polecę zpowrotem do NY. Z tym że planuję wyprawę i tak naprawdę nie wiem gdzie mi się będzie podobało a juz muszę kupić te bilety. Dlatego bardzo długo już się zastanawiam gdzie polecieć dalej i sprawdzam cały czas ceny i są ciągle takie same póki co (tanie). Boje się że kupię te bilety a na miejscu okaże się ze np, wolałbym zostać cały tydzień w Nowym Jorku albo plus 2 dni.

Moje pytanie jest takie czy może te ceny wewnętrzne są w miare stałe i można je będzie kupić np na miejscu dopiero w podobnej cenie czy zdrożeją na pewno ?? No bo aż mnie to dziwi że w ciągu ostatnich 2 miesięcy te ceny się nie zmieniły w ogóle więc to raczej nie jest tak jak w europie że drożeją z czasem może jest inna tendencja w US ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...