Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

WItajcie! Nie wiem czy to tu mogę napisać... ale mam problem. Muszę lecieć do Denver termin wylotu mam elastyczny tzn. mogę wylecieć od 27 Stycznia 2017 do 8 Lutego 2017. Szukam biletu i mam ogromy problem. Latałem przez ostatnie razy zawsze Lufthansą. A teraz cena to coś koło 10 Tyś złotych. (Nie wiem co im odbiło) Macie jakiś pomysł? Ktoś wtedy leci do Denver? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, Denver nie ma nigdy super niskich cen biletów, choc komus ostatnio udało sie w czarny piatek upolować cos poniżej $500. Ja zawsze jak szukam to cieżko zejsc poniżej $1000. Ale 10 tys PL to chyba w klasie biznesowej :) 

szukaj aż znajdziesz, ja tez najczesciej latam lufthansa :) 

skad wylatujesz? 

Edytowane przez pelasia
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pelasia napisał:

Szczerze mówiąc, Denver nie ma nigdy super niskich cen biletów, choc komus ostatnio udało sie w czarny piatek upolować cos poniżej $500. Ja zawsze jak szukam to cieżko zejsc poniżej $1000. Ale 10 tys PL to chyba w klasie biznesowej :) 

szukaj aż znajdziesz, ja tez najczesciej latam lufthansa :) 

skad wylatujesz? 

Mogę lecieć w zasadzie z całej Polski. Byle bilet był w ludzkiej cenie i nie było masę przesiadek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tomasz Jamka napisał:

WItajcie! Nie wiem czy to tu mogę napisać... ale mam problem. Muszę lecieć do Denver termin wylotu mam elastyczny tzn. mogę wylecieć od 27 Stycznia 2017 do 8 Lutego 2017. Szukam biletu i mam ogromy problem. Latałem przez ostatnie razy zawsze Lufthansą. A teraz cena to coś koło 10 Tyś złotych. (Nie wiem co im odbiło) Macie jakiś pomysł? Ktoś wtedy leci do Denver? 

Skyscanner mi wlasnie pokazal bilet do Denver z Warszawy za $660, wylot 27 stycznia na 2 tyg. 

One-way $423

 

Edytowane przez FunnyRedAngel
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...