Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

Planuję lot z Warszawy do Nowego Jorku w terminie 20.04.2018 i powrót 23.04.2018. Interesują mnie linie LOT, bo bez przesiadki. Czy obecna cena 2230zł w taryfie economy promo jest dobra czy zdarzają się jeszcze tańsze bilety na polskie linie? Normalnie szukałabym jeszcze tańszych z przesiadką, ale koleżanka, z którą się wybieram, jest antyprzesiadkowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Gusia21 napisał:

Planuję lot z Warszawy do Nowego Jorku w terminie 20.04.2018 i powrót 23.04.2018. Interesują mnie linie LOT, bo bez przesiadki. Czy obecna cena 2230zł w taryfie economy promo jest dobra czy zdarzają się jeszcze tańsze bilety na polskie linie? Normalnie szukałabym jeszcze tańszych z przesiadką, ale koleżanka, z którą się wybieram, jest antyprzesiadkowa...

jest to srednia cena, da rade kupic taniej [byc moze]...sprawdzalas inne linie ? 

rozumiem, ze bedziesz w ny zaledwie 1 dzien ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusia to naprawde dobra cena jak na Lot ja bym nie czekala (jedno z najtanszych plolaczen na Newark)- sama obserwowalam te bilety przed dluzszy czas i wczoraj w koncu kupilam rodzicom (tacie wlasnie za 2230 a mama ze zostaje dluzo dluzej i nie obejmowala jej promocja wiec wyszlo 2650) 

Ja osobiscie za Lotem nie przepadam natomiast dla nich brak przesiadek robi ogromna roznice. 

Co do innych linii - na JFK, Air Berlin ma obecnie promocje za mniej wiecej 1600zl wiec tutaj roznica jest, ale na Newark najtanszy mozliwy bilet na daty ktore mnie interesowaly to American (45zl taniej niz LOT) wiec absolutnie nie ma sensu tluc sie kilka godzin dluzej z przesiadkami zeby zaoszczedzic niecale 50zl) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gusia21 napisał:

Planuję lot z Warszawy do Nowego Jorku w terminie 20.04.2018 i powrót 23.04.2018. Interesują mnie linie LOT, bo bez przesiadki. Czy obecna cena 2230zł w taryfie economy promo jest dobra czy zdarzają się jeszcze tańsze bilety na polskie linie? Normalnie szukałabym jeszcze tańszych z przesiadką, ale koleżanka, z którą się wybieram, jest antyprzesiadkowa...

2200zl to za drogo. Ceny promocyjne Lotu do Nowego Jorku to 1800-1900zl, czasami mniej. Jest jeszcze zdecydowanie za wczesnie na kupno biletu na kwiecien zatem ja bym spokojnie czekal.

A to ze kolezanka bezprzesiadkowa to szkoda, za zaoszczedzone razem pieniadze to moglybyscie sobie zrobic przesiadke ktora byscie dlugo pamietaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej. Ja bym zaczekał i pilnował promocji szczególnie w środy. Za 2200zł spokojnie kupisz bilet później, a może trafi się promocja i kupisz taniej. Również zgadzam się, że z przesiadką można sporo zaoszczędzić, a jak się ma dużo czasu to bez problemu można zrobić dłuższą przesiadkę z noclegiem w hotelu w którejś Europejskiej stolicy i przy okazji pozwiedzać, a i tak wyjdzie taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na styczeń kupiłem bilety w cenie 1880,46 dzięki koledze kontrol B) Szukałem lotu lufą z przesiadką, a dokładnie nie sprawdziłem krajowego bezpośredniego połączenia. Na Twoim miejscu jeszcze bym poczekał z zakupem i sprawdzał połączenia dwa, trzy dni wcześniej bądź później. Czasem to się opłaca. 

Szczegóły w tym temacie: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 stron watku, i zastanawiam sie czy ktos kiedykolwiek znalazl towarzysza/-ke podrozy? :) 

A a propos Air Berlin, to wczoraj ta linia zglosila wniosek o upadlosc. Dostali pozyczke od rzadu ktora pozwoli im dzialac przez 3 miesiace, co bedzie dalej, nie wiadomo.

W miedzy czasie Ci co bilety kupili, nie moga liczyc na zadne odszkodowania w razie opoznien, itp., jakoze firma nie jest juz uprawniona do zaspokojania roszczen konsumenckich. Air Berlin zreszta juz sam poinformowal, ze przestaje przyjmowac skargi od pasazerow.

Ci co juz kupili bilety wlasciwie nie maja teraz zadnych opcji oprocz liczenia na szczescie, reszta powinna w miedzy czasie zdecydowanie szukac gdzie indziej.

P.S. Alitalia rowniez jest w niewiele lepszej sytuacji, zatem tu tez bym sie na razie wstrzymal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...