Skocz do zawartości

Prawnik Do Waiver Ny Pomocy!


heli21

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dostałem pismo którym sa zaznaczone 3 podpunkty pierwszy 214(;) nastepny 212a9bi w którym jest napisane ze niemoge otrzymac wizy nieimigracyjnej 10 lat kolejny podpunkt ot 212a6ci który pozbawia mnie dożywotnio możliwosci otrzymania wizy. Moja żona jest obywatelem usa i chciałbym byc razem z nia i musze otrzymac ułaskawienie czyli wiver prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem pismo którym sa zaznaczone 3 podpunkty pierwszy 214(;) nastepny 212a9bi w którym jest napisane ze niemoge otrzymac wizy nieimigracyjnej 10 lat kolejny podpunkt ot 212a6ci który pozbawia mnie dożywotnio możliwosci otrzymania wizy. Moja żona jest obywatelem usa i chciałbym byc razem z nia i musze otrzymac ułaskawienie czyli wiver prosze o pomoc

poczytaj sobie moje posty na tematy waivera (I-601 oraz/lub I-212) tam bedziesz mial wszystko napisane.

czyli jednak w ambasadzie doszli do tego, ze byles wczesniej nielegalnie. Jedno pytanie: probowales klamac w dokumentach, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o jaki konkretnie chodzi w moim przypadku pani karino i jakie konkretnie sa rodzaje wivera??

I-601 & I-212 - obie aplikacje plus reszta dokumentow.

Zapytam tak: czy Ty wiesz co Ty zrobiles? Bo i Ty i ja wiemy, ze dozywotniego ubiegania sie o wize nie dostaje sie dlatego, ze ktos byl w Stanach nielegalnie przez kilka lat.

To temat na bardzo dluga dyskusje, ale niech bedzie przestroga dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kłamalem gdyż za wszelka cene chce być z żona ponieważ ona tam sama sobie nie radzi a po tej decyzji załamała sie pani karino prosze o pomoc w znalezieniu jakiegoś dobrego prawnika w NY

dostales dozywotni zakaz ubiegania sie o wize, bo klamales - teraz niech bedzie to przestroga dla tych, ktorzy mysla, ze konsul jest glupi i nic nie wie i do niczego nie dojdzie.

Twoj waiver to nie tylko waiver od zakazu 10 letniego wlotu - to takze waiver od zakazu dozywotniego wlotu za fraud. A to juz jest bardzo powazne przestepstwo.

Czy wiesz jakie sa twoje szanse a sytuacji w jakiej teraz jestes? Twoja sprawa moze sie teraz toczyc latami zanim bedziesz mial jakakolwiek decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam do tego ze takie osoby beda miec tez zakaz wjazdu w ruchu bezwizowym jak kiedys Polska do tego programu dolaczy

ps to jest tak jak teraz z Kanada ze osoby ktore maja zakaz wjazdu sa z granicy odsylane chociaz mozna leciec bez tej wklejki w paszporcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...