Skocz do zawartości

Prawnik Do Waiver Ny Pomocy!


heli21

Rekomendowane odpowiedzi

no tak sama chęć imigracji to nie powód żeby znieść zakaz - pewnie nie jeden by sie jeszcze znalazł. - Myślałem że wylosowanie gren card może byc takim właśnie powodem. Nigdzie nie moge znaleźć informacji na ten temat, czy zna ktoś kogoś kto tak miał i jak z tym postępował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no tak sama chęć imigracji to nie powód żeby znieść zakaz - pewnie nie jeden by sie jeszcze znalazł. - Myślałem że wylosowanie gren card może byc takim właśnie powodem. Nigdzie nie moge znaleźć informacji na ten temat, czy zna ktoś kogoś kto tak miał i jak z tym postępował?

Żeby dostać waiver trzeba mieć podstawy by się o niego starać, jest to wręcz wymóg jeśli zobaczysz wniosek. Jakie masz podstawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam wielkich podstaw, poza tym że znam angielski - mam certyfikat, wyzsze wykształcenie, kilka lat na managerskich stanowiskach w polsce, srodki finansowe zeby sie tam utrzymac, NYC znam jak wlasną kieszen, mam tam troche znajomych - ale już nie mam rodziny. Moja dziewczyna podobnie. Ale czy to powód zeby dostać takiego waivera w myśl zasady ze musi być naprawde coś istotnego...chyba nie i chyba szanse są małe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli umiesz tak dobrze jezyka to moze zapoznasz sie z tymi linkiem :

http://www.uscis.gov...00045f3d6a1RCRD

jesli masz tylu znajomych to moze Oni znaja dobrego-ale dobrego adwokata od spraw imigracyjnych oraz piszesz ze masz kase ale masz na tyle kasy ze wydasz na wize,waiver oraz badania medyczne aby potem dostac negatywna odpowiedz z Wiednia?do tego dolicz sobie oplate dla prawnika ..

wez takie cos pod uwage tak samo-chyba ze stawiasz wszystko na 1 strone wtedy masz juz odpowiedz to pytanie.

I pamietaj o tym aby czytac,pytac sie ludzi tych co mieli podobna sytuacje jak TY tzn nie maja tam rodzicow-dziadkow oraz malzonkow-dzieci z obywatelstwem USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam wielkich podstaw, poza tym że znam angielski - mam certyfikat, wyzsze wykształcenie, kilka lat na managerskich stanowiskach w polsce, srodki finansowe zeby sie tam utrzymac, NYC znam jak wlasną kieszen, mam tam troche znajomych - ale już nie mam rodziny. Moja dziewczyna podobnie. Ale czy to powód zeby dostać takiego waivera w myśl zasady ze musi być naprawde coś istotnego...chyba nie i chyba szanse są małe

http://www.uscis.gov/files/form/i-601instr.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...