Skocz do zawartości

Prawnik Do Waiver Ny Pomocy!


heli21

Rekomendowane odpowiedzi

Heli21: Sorka ze moze tak niedyskretnie spytam, ale czy mozesz tak w kilku slowach powiedziec "jak sklamales" i w jakiej sytuacji. Tak z grubsza bez szczegolow.

Pytam iz ja tez wywinolem numer swego czasu i chcialbym porownac (tyle ze ja sie przyznalem po przyjezdzie do usa i przy skladaniu dokumentow na obywatelstwo).

BTW. Jestes w USA czy w Polsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

narazie jestem w polsce niepowiedzałem im poprostu prawdy ile czasu spedziłem w stanach zaprosili mnie na kolejna wizyte i juz wtedy wszystko wiedzeli tak ze naprawde niema sensu im sciemniac chyba ze ktos liczy na fuksa pozdrawiam a ty dostałes bana i starasz sie o papiery powiedz jak to wyglada w twoim przypadku moze mi cos pomoze pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Tak wiec jak widac nie zawsze sie udaje. U mnie troche inny przypadek jest i nie mam bana itp. Jedynie co mnie moze spotkac to to iz strace GC ale to na wlasne zadanie bo nie zamierzam jak na razie wracac do USA no chyba ze sytuacja z praca w UK sie nie wyklaruje i bede zmuszony szukac roboty w USA (heh "zmaslowalem" troche).

Poslalem pytanie do USCIS w NY jak tam moja sprawa sie toczy no i zobaczymy co odpowiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

CZESC ! A WIECIE MOZE LUB ZNACIE KOGOS KOMU ROZPATRZYLI WAIVER POZYTYWNIE W WIEDNIU?

MOJ WAIWER ZLOZYLAM W SIERPNIU , DOSTALAM ZAKAZ WJAZDU NA 3 LATA, BO PRZESIEDZIALAM WIZE 6,5 MIESIACA. MIALAM SKLADANE I 601. INTERESUJE MNIE CZY KTOS Z WAS WIE JAK DLUGO SIE CZEKA NA ODPOWIEDZ OD NICH I CZY OD RAZU PRZYCHODZI DECYZJA CZY COS INNEGO?

BEDE BARDZO WDZIECZNA ZA ODPOWIEDZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

no ale jakie odpowiedzi dostajecie??, pozytywne ?, negatywne?

Tylko weź pod uwagę że większość tych waivers to są hardship waivers - czyli że jedna z osób jest w US, druga gdzieś indziej i odczuwa hardship nie będąc móc być z tą drugą osobą - piszę się historyjkę i wysyła...Dla waivera musi być powód, chęć imigracji do US generalnie nim nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...