Skocz do zawartości

Rozwod Usa-floryda


farfaletka

Rekomendowane odpowiedzi

jestesmy malzenstwem od grudnia2008

chcialam rozwodu miesiac temu...ale maz zrobil straszna awanture,ze mnie kocha,ma tylko mnie,a jak wyjade to bede sie z niego smiac...wiadomo...krzyczelismy na siebie i on zeby mnie"uciszyc"przeniosl mnie na lozko przycisnal cialem bym nie mogla sie ruszac i tak zatkal usta i nos ze nie moglam oddychac...bojac sie cokolwiek robic zalatwilam bilet do domu...

teraz 10wrzesnia wracam do polski,chce z nim zalatwic rozwod przed wyjazdem...przyznam ze boje sie zaczac rozmowe,ale watpie by byla inna mozliwosc..stad pytania:

1-jak dlugo trwalby rozwod jesli oboje nie wnosilibysmy o nic

2-co jesli on jako obywatel sie nie zgodzi a ja jako osoba na wizie mogew zrobic

3-czy rozwod z nim gdy ja bede w polsce bedzie mozliwy listownie,czy trzeba prawnika?

teraz wiem ze powinnam o rozwodzie myslec wczesniej gdy bywal agresywny..ale po ostatnim razie...nie chce sie za dlugo rozpisywac dlatego tylko prosze o porade

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
jestesmy malzenstwem od grudnia2008

chcialam rozwodu miesiac temu...ale maz zrobil straszna awanture,ze mnie kocha,ma tylko mnie,a jak wyjade to bede sie z niego smiac...wiadomo...krzyczelismy na siebie i on zeby mnie"uciszyc"przeniosl mnie na lozko przycisnal cialem bym nie mogla sie ruszac i tak zatkal usta i nos ze nie moglam oddychac...bojac sie cokolwiek robic zalatwilam bilet do domu...

teraz 10wrzesnia wracam do polski,chce z nim zalatwic rozwod przed wyjazdem...przyznam ze boje sie zaczac rozmowe,ale watpie by byla inna mozliwosc..stad pytania:

1-jak dlugo trwalby rozwod jesli oboje nie wnosilibysmy o nic

Srednio na Florydzie trwa to okolo 3-4 miesiecy jesli mowimy o rozwodzie bez orzekania o winie (bo takowe sa na FL).

2-co jesli on jako obywatel sie nie zgodzi a ja jako osoba na wizie mogew zrobic

Czy on jest obywatelem czy nie, ty masz prawo do rozwodu jesli sa do tego podstawy.

3-czy rozwod z nim gdy ja bede w polsce bedzie mozliwy listownie,czy trzeba prawnika?

Rozwod kogos z Polski z kims z USA jest trudniejszy niz jesli obie osoby sa w USA. Trwa to dlugo i jest kosztowne. krocej trwa jesli zalozy sie sprawe w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje karina:)

to nie byl pierwszy raz kiedy on sie zachowywal agresywnie...

kiedys walnal piescia w stol tak ze do byla w nim dziura...umiescil na nim plyte drewniana przez co jej nie widac ale i tak nigdy nie przestane pewnie o tym nigdy pamietac...

zrobilam glupote pobierajac sie za szybko...teraz place za to slono...smieszne bo cale zycie myslalam ze nie popelnie takiego bledu...blad zrobiony i jakos trzeba bedzie to zalatwic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie dlatego 50procent sie rozwodzi ,bo kobiety chca rozmawiac a faceci nie majac argumentow wala piescia w stol i nie tylko...ja dziekuje za malzenstwo jesli faceci uwazaja ze od tego momentu maja prawo do przemocy,lepsza kocia lapa bo nie zmusi kobiety do zostania bo w koncu niczego sobie nie obiecali na te twoje "na dobre i na zle"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...