Skocz do zawartości

Interview W Uscis


Kocurek

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytalam to forum bo mnie interesowalo z jakimi pytaniami spotykaja sie ludzie na interview, przeczytalam tez Polakow rozmowy, ja dziekuje takim ludziom jak Karina, sly6, akma i inni z tego forum wypelnilam poprawnie dokumenty i zalaczniki , wszystko udalo mi sie dobrze wypelnic,bez udzialu prawnika , poniewaz zwyczajnie mnie na niego nie stac ani na zadne biuro. DZIEKI WAM WSZYSTKIM poszukalam taniego lekarza emigracyjnego z listy w moim Stanie i miescie. Prawda jest ze Polacy sa narodem zeby raczej jeden drugiego wykiwal, ale na tym forum mysle ze sa ludzie ze chca pomoc bezinteresownie , co niestety moga inni wykorzystac . Karina daje konkretne odpowiedzi mowiac twardo czego mozna sie spodziewac /witamy w USA/ akama pieknie przedstawila jakie formy i dokumenty maja byc ,dziekuje za to pomoglo mi ogromnie . Sly6 odszukal niekiedy link i wiele innych osob dzielilo sie swoimi informacjami. Wcale nieprawda jest, to wszystko takie latwe, owszem jesli juz sie wypelni i przy tym sporo napoci to wtedy moze jest latwe. Wszystko co juz znamy jest latwe , jesli mamy odciski za soba , interview itd wtedy to wydaje nam sie latwe. Powtarzam jednak zeby nie ci wszyscy ludzie dobrej woli, ktorzy poswiecili swoj czas zeby napisac na tym forum to to forum nie mialoby jakiegokolwiek znaczenia. Bede zawsze czytac i dzielic sie sugestiami, jesli bede cokolwiek wiedziec ,zeby bylo latwiej ludziom przejsc przez administracje w USA , jestesmy przybyszami i przepisy tego kraju sa nam obce ,wiec kazda informacja na temat jest bardzo cenna. Emigruja ludzie w roznym wieku i pozostaja i kazdemu niezbedna jest pomoc i wiedza . Dlatego mam nadzieje ze kazda osoba korzystajaca z tego forum jest wdzieczna osobom ze tak powiem " pracujacym" za friko bo inaczej tego nie mozna nazwac co robia. Ja osobiscie dziekuje wam wszystkim ,z ktorych doswiadczenia skorzystalam i napewno podziele sie swoim doswiadczeniem z Interview. Napweno bede korzystac z tego forum nieraz bo czeka mnie jeszcze przedluzenie za 2 lata GC i juz nie wiem co bede musiala zrobic ale mysle ze cenne uwagi was wszystkich pomoga mi jak zwykle. Dziekuje i pozdrawiam sedecznie ADA

To dziki wam wszystkim ide za 3 tygodnie na Interview. Dziekuje i prosze dzielcie sie dalej doswiadczeniami co dasz komus teraz zawsze kiedys do ciebie wroci. pozdrawiam ADA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

adabura a ja Ci dziekuje za Twoje posty oraz ze bedziesz chciala pisac co jakis czas i dzielic sie swoim zyciem ...na tym wlasnie polega forum

kazda osoba ma inne zycie ,inne sprawy ale kazdy chce dojsc.poczuc sie szczesliwy i jesli to forum moze takie cos ofiarowac tzn ze warto je nadal utrzymywac i pielegnowac

no nic,,przepraszam za ten off topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was ponownie a tak sobie buszuje i czytam to nasze wspaniale forum i wlasnie trafilam na post adabura,i w 100% ja popieram to jest prawda ze gdyby nie pomoc wielu tu juz doswiadczonych osob(moze nie bede wymieniac),to nie przebrnelibysmy tak latwo przez te wszystkie formalnosci od ktorych az sie kreci w glowie,dlatego jak porzedniczka podpisuje sie z wielkimi podziekowaniami dla wszystkich tu bywajacych i udzielajacych waznych porad ,bez was by nie bylo tego forum!!, chyle czola przed wami wielkie dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak bym sobie w trudnych momentach, a bylo ich kilka, poradzila bez tego forum, no i w kluczowym momencie jakim bylo szykowanie dokumentow bez pomocy Kariny. Karino boze dziecie niech Cie blogoslawi natura zdrowiem i fortuna.Kobieta o zlotym sercu, nie zapomne jej bezinteresownosci. Bedac jeszcze w kraju szukalam cos na temat K1 i natknelam sie na tekst KW, i dzieki temu tekstowi cala procedura do jakiej namawial mnie maz wydala sie prawdopodobna. Dzieki Krysiu :)To forum jest niezwykle bo dzieki temu daleko od swoich mimo wszystko czujemy sie bedzpiecznie , bo zawsze ktos pomoze w trudnej sytuacji. Jak widac nie zawsze polak polaowi wilkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...