Skocz do zawartości

Za 2 Tygodnie W Konsulacie...ratunku! :))


USASOWIEC

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. A powiedzcie mi jeszcze jak jest w Chicago. Słyszałem że to jedno z najbardziej nowoczesnych i najbardziej "kozackich" miast w ameryce. Gdzieś czytałem że konkuruje o prymat z Nowym Jorkiem i co niektórzy uważają że ma przewagę nad "stolicą świata" jeśli chodzi o wiele rzeczy... to prawda? Będe wdzięczny za wszelkie informacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie będe otwierał nowego tematu. Miałem lecieć do USA, konkretnie do Chicago na 3 tygodnie, tyle wpisałem we wniosku. Po przemyśleniu uznałem że chce lecieć na 5 tygodni, kupię taki bilet w dwie strony. Czy nic się nie stanie w tym przypadku?? Czy urzędnik amerykanski na lotnisku nie zwróci na to uwagi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec napisze tak...

We wniosku napisz ile chcesz a bilet kupujesz i tak po otrzymaniu wizy..

Na lotnisku w US nie maja pojecia o tym ile pisales na wniosku wiec sam pomysl.....

Znajomy moj wpisal na 2 tygodnie a bilet powrotny kupil na date 5 miesiecy pozniej i....nie mial zadnych klopotow!!!!!!

Nie masz czego sie absolutnie obawiac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lotnisku w US nie maja pojecia o tym ile pisales na wniosku wiec sam pomysl.....

Znajomy moj wpisal na 2 tygodnie a bilet powrotny kupil na date 5 miesiecy pozniej i....nie mial zadnych klopotow!!!!!!

Nie masz czego sie absolutnie obawiac;)

pisze cala prawde?a jak go wroca to co mu wtedy powiesz albo komus innemu ze sorry ale Tobie sie nie udalo???

to ze komus sie udalo to ok ale nalezy brac pod uwage kazdy scenariusz i byc przygotowany na wszystko wrazie czego..

duza czesc osob zawraca sie z tej wlasnie racji ze jedno sie mowi a bilet mowi o czyms innym

I teraz czy tutaj do tego dojdzie,,moze nie dojsc i miejmy nadzieje ze nic sie takiego nie stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze miec wglad w ds 156 to zaden problem takie cos sprawdzic a ze lecisz 1 raz,dobrze wypadniesz a do tego lecisz na 5 tygodnie to nie powinno sie nic zdarzyc ,,zeby tak prawie kazdy latal jak Ty bylo by ok na lotniskach...

I nie ma tak ze kazdemu sie daje wize na max 6 miesiecy a ze wiekszosc dostaje to juz inna sprawa ale nie 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...