Skocz do zawartości

Za 2 Tygodnie W Konsulacie...ratunku! :))


USASOWIEC

Rekomendowane odpowiedzi

sly, czyli jak wpisałem 3 tygodnie we wniosku a kupię bilet na 5 max 6 tygodni, to raczej będzie wporządku?? Dobrze zrozumiałem? Polecę pierwszy raz i nic nie mam na sumieniu.... Czytałem że urzędnicy amerykańscy starają się raczej nie robić problemów...Przynajmniej jak ktoś leci pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Panowie i Panie, jak to zrobić? Naprawdę musze koniecznie kupić bilet w tym tygodniu. Nie mam karty kredytowej a zanim ją dostane to.....Jak inaczej kupić szybko bilet?? Co radzicie?? Wybaczcie ale jestem totalnie "zielony" w tym temacie. Sorka że nie ten temat ale naprawdę szukałem i nie mogę znalezc...Dziękuje bardzo z góry, Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie chyba biura ze stron internetowych akceptują przelew bankowy! Termin przelewu jest zwykle dwu-, trzydobowy. Ewentualnie proszą o przefaksowanie dowodu przelewu, lub o zeskanowanie i przesłanie mailem. Ja tak robiłam wielokrotnie - nigdy nie miałam z tego powodu problemów! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal dzialaja firmy turystyczne,biura sprzedazy biletow...

gorzej jesli ktos chce kupic bilet na expedii lub tez na podobnej stronie a wtedy bez karty moze miec problem...

a i czasami ceny biletow nie tak duzo odbiegaja od tych ze stron www a biur posredniczacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...