Skocz do zawartości

Za 2 Tygodnie W Konsulacie...ratunku! :))


USASOWIEC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Żebym czegoś nie zapomniał...Do Konsulatu biorę: Wniosek D 156, D 157, formularz DHL, zdjęcie, paszport, pokwitowanie wpłaty na konto ambasady i to wszystko z najważniejszych dokumentów?? To się podchodzi do okienka? Myślałem że wchodzisz do gabinetu i... :) Ile przeważnie trwa taka rozmowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie minuty, pięciu, stwierdzi czy się "nadaje" czy nie :) Najgorsze jest to że ja naprawdę chcę tam leciec na "chwilę" i zaraz szybko wracać do swoich zajęć. Jeśli nie dostałbym wizy, to nie wiem co bym zrobił...Myslę że dam rade, myślę że nie znajdę się w tych 10 czy 14 procentach...Bo to by było niesprawiedliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś wywiad do miejscowego czasopisma. Byłem bardzo spięty, zdenerwowany jak nigdy. Co się okazało po rozmowie z dziennikarzem? Powiedział że dawno nie rozmawiał z kimś kto tak dobrze potrafi sie wysławiać, zaproponował mi żebym szedł na dziennikarstwo :rolleyes:. Stres wpływa na mnie chyba dobrze, chociaz to jest trochę inny przypadek. Ciężko mi będzie ukryć że zależy mi na wizie, że USA to moje najwieksze marzenie od lat "szczenięcych" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi będzie ukryć że zależy mi na wizie, że USA to moje najwieksze marzenie od lat "szczenięcych" :)

Żebyś tylko czegoś takiego nie powiedział w trakcie rozmowy. Podejdź z pogodną twarzą, nie za szerokim uśmiechem, przywitaj się po angielsku i odpowiadaj tylko na zadane pytania w języku jaki będzie odpowiadał urzędnikowi :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...