Skocz do zawartości

Za 2 Tygodnie W Konsulacie...ratunku! :))


USASOWIEC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Moja znajoma w środe była w Konsulacie i dostała wize. Powiedziała mi że dostała wizę turystyczną na 10 lat. Jak to możliwe że aż na 10?? Czyli do 2019 może sobie "na luzaka" jezdzić do USA??

Mi konsul nie powiedzial na ile dostalem wize. Z tego co wiem to raz mowi a raz nie;) Dowiem sie jak paszport przyjdzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gacus mi nic nie powiedzial na ile dostane a potem jak byl dhl to zobaczylem ze mam na 10 lat :) wiec moze byc tak samo u Ciebie

ps USASOWIEC i dlatego tez napisalem ze jedni mowia tak a drudzy cos innego...ja sie z tym nie kryje co mi jest,ze ktos mnie oszukal-wyrolowal i nie ma znaczenia czy to Polak czy Amerykanin czy ktos inny,,trzeba dobrze popasc no i oczywiscie urodzic sie jako optymista-mi tego zabraklo jak i innych spraw na tym swiecie i dlatego tez tak to wyglada jak wyglada...z mila checia spotkam kogos kto mi poda pomocna dlon..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam. Udało się, jest wiza:) mam niestety pewien problem, jako że wcześniej nie latałem samolotem, musze się was o coś zapytać, proszę się ze mnie nie śmiać;) Jak będe kupował bilet to mam kupić go w dwie strony?? Czyli np, wylatuje 5 listopada i powrót 5 grudnia?? A jak konsul da mi tylko 3 tygodnie pobytu?? Może tak zrobić, czy raczej daje na więcej?? Wize mam na pare lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadne pytanie nie jest dziwne i pytaj jak mozesz ;)

Jak chcesz miec problem na lotnisku to kup w 1 strone bilet a i bilet w 1 strone wychodzi jakies 70-80%...Moze tak sie zdarzyc ze dostaniesz pobyt i na 1 tydzien i dlatego tez mow ile chcesz byc w USA tzn niech to bedzie taki czas jaki wpisales w ds 156 i spytaj sie tam gdzie bedziesz kupowac bilet czy da sie go przedluzyc-zmienic i ile to bedzie kosztowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bym zrobił tak...W D 156 wpisałem 4-5 tygodni. Chciałbym wylecieć gdzieś 5 listopada, wrócić około 5 grudnia, czyli być miesiąc. Nie chce kombinować zbytnio, dlatego kupię bilet w dwie strony, z powrotem na 5 grudnia. Gdybym np chciał skrócić pobyt o tydzien, to mógłbym wrócić na tym samym bilecie?? Czy musiałbym coś dopłacać?? Chciałbym lecieć Lufthansa lub "lotem". Na pewno lataliście tymi liniami i zdarzały się wam różne takie "przygody", więc będziecie wiedzieć;) Mam nadzieje że nie dostane pobytu na tydzien...To by było conajmniej dziwne!! Musze się trochę podszkolić z języka ang, bo kuleje i jeszcze nie dogadam się z urzednikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz bilet w 2 strony to na nim wrocisz tylko czy to bedzie z doplata i jak duza to juz Ci powiedza tam gdzie bedziesz taki bilet kupowac...czasami to kosztuje malo a czasami ze nie warto przedluzac pobytu ;)

sa takie bilety ze nic sie nie da zrobic a wtedy albo lecisz albo tez kupujesz bilet powrotny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...