Jump to content

Urząd Imigracyjny: Mniejsze Opóźnienia, Ale Możliwe Podwyżki Opłat


sly6

Recommended Posts

Urzędowi imigracyjnemu ? Citizenship and Immigration Services ? udało się nadrobić opóźnienia w rozpatrywaniu spraw. Wynika to jednak nie z większej afektywności CIS ale z mniejszej liczby napływających wniosków. Ten proces ma też swoją negatywną stronę. Mniejsza liczba podań oznacza mniejsze przychody CIS i być może w przyszłości ? podniesienie opłat, które i tak są już horrendalnie wysokie.

http://www.dziennik.com/news/usa/4604

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uwazam ze oplaty sa nie istotne, bo i tak nie mamy na nie wplywu. Nie bedziemy sie z nimi szarpac czy pisac protestow. i tak jest drogo wiec radze nie zastanawiac sie nad tym glebiej, zeby sie nie potrzebnie nie zamartwiac. Jezeli to ma przyspieszyc znacznie, odczuwalnie zalatwinie wszystkiego, to niech sobie podnosza ile chca. przeciez nie zrobia 4 x tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Oplaty sa za niskie w stosunku do kosztow ponoszonych przez DHS dlatego jest dyskusja nad podniesieniem oplat. Masz racje mercer, to co DHS postanowi - tak bedzie, wiec jakies protesty beda kwitowane, ze nikt nikogo nie zmusza do skladania petycji...

Link to comment
Share on other sites

apropos, Karina, dzieki jeszcze raz, za pomoc z papierami i rozmowe telefoniczną z moja siotrą (z Florydy) . Pisze tutaj bo wiem że jestes zajęta i nie masz czasu odpisywać. Krótko- wysłalem Ci na priv chyba tydzien temu, krótki list o zakupie nieruchomości na wizie turystycznej. Przypominam sie tylko, moze bedziesz miała czas zajrzec na szybko i cos odpisac w skrócie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...