Skocz do zawartości

Proszę O Ocenę I Rady - Moja Przyszłość...


Paulina_89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Jeśli moja wypowiedź jest gdzieś za mało szczegółowa bądź też nieścisła, proszę dać znać... i dopytywać w razie potrzeby....

Dlatego zadalem te pytania... bo uwazam ze sa wazne a nie po to zeby

dokuczyć, wyśmiać i żartowac

Relax...... :) Paulina_89 and Good Luck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zadalem te pytania... bo uwazam ze sa wazne a nie po to zeby

Relax...... :) Paulina_89 and Good Luck

Uważasz, że są ważne? Ale nie wiem co ma zawód mojego narzeczonego, do mojej kariery zawodowej itp. :) A znamy się już tyle czasu, że wystaczy, by zdecydować się na ślub. :) Pozdrawiam i dziękuję. Przepraszam też za moja nerwowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze poszukasz to znajdziesz swoje miejsce na tej ziemi :),,powodzenia zycze

Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję, żę kiedy wydaję i wczuję się w 'klimat' tamtego kraju to już pójdzie bardziej z górki. Pozdrawiam serdecznie.

Jeśli ktoś ma coś do dodania - zapraszam do rozmowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj, jezeli lubisz jezyki, to zacznij (nawet teraz) uczyc sie hiszpanskiego. Jest to kluczowy tu jezyk obcy, zwlaszcza jezeli chcesz byc nauczycielka. Przyjedziesz do USA, przyzwyczaisz sie do kraju, doksztalcisz, poszlifujesz hiszpanski - i szanse sa dobre ze znajdziesz prace w oswiacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no, nawet nie wiecie jak bardzo mi pomogliście. :) Oczywiście tematu nie zamykam, może komuś w podobnej sytuacji się on przyda. Mam taką nadzieję.

Przed wyjazdem czeka mnie dużo papierkowej roboty, więc planuję wszystko tutaj dokładnie opisać też. A nuż się jeszcze przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...