Skocz do zawartości

Proszę O Ocenę I Rady - Moja Przyszłość...


Paulina_89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czyli ta K3 to w sumie takie oczekiwanie w Stanach na immigrant visa. Jest tam tez napisane, że "Merely living together does not qualify a marriage for immigration" ... A my nawet jeszcze ze soba nie mieszkamy, bo on stacjonuje w Niemczech, a ja mieszkam w Polsce i będę mieszkać w Polsce do lipca przyszłego roku, czyli do końca roku na studiach. Chyba się nie kwalifikuję na żadną z wiz w takim razie. Kurde, nie wiem co robić. Mieliśmy odwiedzić jego rodziców w USA jak będą ferie zimowe a tu widze, że chyba przeze mnie nie damy rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda problemy jak Cie zlapia na pracy,pobycie nielegalnym-lub tez na granicy bedzie duze prawdopodobienstwo ze robilas na czarno i wtedy moga Ci anulowac wize

a tak to nie i nigdy nie bylo tak ze ktos kto mial wize turystyczna nie dostal k-1,,k-3 czy wize na pobyt staly...

tak wiec jesli bedziesz jako turystka to potem wiza odpowiednia bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Już zdecydowane. Ubiegam się o Immigrant Visa for a Spouse (IR1 or CR1). 11 lutego 2011 wysłalismy z mężem Petition for Alien Relative i czekamy na odpowiedź z Ambasady. Mam przed sobą listę dokumentów, które muszę 'załatwić'. Czy powinnam zacząć juz teraz, czy poczekać na zatwierdzenie petycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Muszę napisać "history of relationship" ale nie wiem jak się do tego zabrać... w ogóle, czy beneficiary może napisać history of relationship ze swojego punktu widzenia? Oczywiscie całą prawdę, ale czy mogę pisać " I met my husband ... when he was .... etc" czy to On musi to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...