Skocz do zawartości

Proszę O Ocenę I Rady - Moja Przyszłość...


Paulina_89

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Trololololol... chcecie usłyszeć dżołk roku? Jednak nie pojade na Hawaje :P No coz, Armia tak chce i koniec, ale bedziemy probowac znowu za 3 lata sie przeniesc na Hawaje i koniec :D Tymczasem... za jakies 4 miesiace emigruje do North Carolina (mieścina zwie sie: Fort Bragg) jeeeej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

ta pieczatka w paszporcie bedzie dzialac jak zielona karta ..

Mam takie pytanie odnośnie tej pieczątki w paszporcie. Jak długo posłuży mi ona jako 'zielona karta', czy mogę przekroczyć granicę tylko na podstawie tej pieczątki? Pytam dlatego, że moja zielona karta została przesłana na adres teściów w USA i nie chciałam, aby wysyłali mi ją pocztą do Polski, bo to różnie bywa. Pomyślałam więc, że odbiorę kartę po tym jak pojawię się w USA, mogę tak zrobic? (jeśli to cos pomoze to dodam, ze zielona karta zostala wyslana do moich tesciow pod koniec lutego 2012).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie sprawdzają nawet zawartość mojego wkładu od długopisu :) Nie mam nic do ukrycia :D A tym razem jeszcze mam 2 przesiadki... jedną w Warszawie, drugą w Nowym Jorku... Nie liczę jednak żeby się litowali nade mną ;) nawet jak zobaczą moją trupią twarz.

A przy okazji... do dziewczyn z Polski: Po co idziecie do samolotu na 8 h w pełnym make-upie? Ostatnio zauważyłam, że po make-upie można poznać która to rodaczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

Gratulacje i powodzenia jezeli chodzi o adaptacje w Usa.Co do szkoly/pracy to niewiem co konkretnie poradzic.Co do licencjatu to zalezy to od uczelni-czasami go uznaja czasami nie.Kilka moich znajomych anglistek(Polki) uczy albo na uczelni ESL albo w HS angielskiego.Takze praca w zawodzie jest mozliwa jak najbardziej.Zazwyczaj jak pojdziesz na uczelnie to Ci wszystko powiedza,wytlumacza jezeli chodzi o uznanie Twojego wyksztalcenia,uprawnien itp.Jezeli chodzi o kontynuacje nauki w Usa to polecam-podoba mi sie podejscie nauczycieli do uczniow:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej River! Dzięki za odpowiedź :) Mam nadzieję, że szybko się tam zadomowię... za 3 dni wylatuję do Baltimore w Maryland, będę tam jakieś pół roku, później na dłużej zagoszczę w Północnej Karolinie... wiec jesli chodzi o szukanie jakiegoś zajęcia na ten krótki czas w Baltimore, to raczej wybredna nie bede ;) Pozdrawiam Cię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Hej River! Dzięki za odpowiedź :) Mam nadzieję, że szybko się tam zadomowię... za 3 dni wylatuję do Baltimore w Maryland, będę tam jakieś pół roku, później na dłużej zagoszczę w Północnej Karolinie... wiec jesli chodzi o szukanie jakiegoś zajęcia na ten krótki czas w Baltimore, to raczej wybredna nie bede ;) Pozdrawiam Cię!

:)

No i jak Ci idzie adaptacja?

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...