Skocz do zawartości

Proszę O Ocenę I Rady - Moja Przyszłość...


Paulina_89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie po dłuższej przerwie. Obiecałam pisać jak mi idzie z wizą i staram się tej obietnicy dotrzymać. Panie i Panowie, uroczyście informuję, że otrzymałam wizę (CR1) do USA! Bardzo dziękuję Wam wszystkim za rady i pomoc w rozwiązywaniu problemów z formalnościami oraz za szczegółowe odpowiedzi na moje pytania. Gdybyście chcieli się czegoś ode mnie dowiedzieć na temat procesów wizowych itp. można śmiało pytać. Szczególnie szczęśliwi będą ci, którzy znajdują się w podobnej sytuacji co ja, przypominam: Jestem Polką, mój mąż jest Amerykaninem - z zawodu żołnierzem USArmy, stacjonującym w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie jedz do Ameryki. Masz wszystkie kraje UE do wyboru. Życie jest lepsze w Europie.

A ci w wojksu to maja troche pranie w muzgu I nie widza nic po za USA. Ale to sie juz sama przekonas :/

a ty kiedy wracasz do europy? w koncu zycie tam o tyle lepsze...

p.s. Paulina_89 gratulacje i powodzenia na nowej drodze zycia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim! Już spieszę z odpowiedzią na pytania.

Do Sly6: Kiedy wylot? W pod koniec lutego polecę do Bostonu, ale nie będę tam mieszkała na stałe, bo zaraz po tym jak mój mąż zakończy szkolenie wyprowadzamy się do innego stanu (najprawdopodobniej będą to Hawaje, gdzie polecimy w lipcu/sierpniu).

Do azarael: Planujemy powrót do Europy, kiedy mój mąż przejdzie na emeryturę, ale do tego momentu jeszcze sporo czasu zostało, więc wiele się może pozmieniać.

Do Aleksandra 82: Tak, wciąż Hawaje, ale i tak wszystko w rękach Armii, oni zdecydują gdzie, pozostaje tylko czekać na ostateczną decyjzę.

Ja też się zastanawiam co robić w USA po Kolegium i szczerze mówiąc - spędza mi to trochę sen z powiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...