Skocz do zawartości

Zostać W Usa Czy Studiować W Polsce


goniasa

Rekomendowane odpowiedzi

jak masz uprawnienia do bycia inzynierem to tak,,,jak nie masz to kto Cie przyjmie?rozumiesz...i teraz jesli skonczysz nauke w USA masz pewne plusy tego

mowisz co przyniesie przyszlosc ?ale sa pewne takie sprawy ze widac teraz czy pozniej ze cos z tego wyjdzie chyba ze ktos dobrze gra to tego szybko nie zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Pelasia tutaj dobrze napisala...sa takie przypadki ze koles robi fajne sprawy a potem mowi sorry lub bez takiego i odchodzi i co wtedy?

W obecnej chwili, wydaje mi się że on stara się bardziej niż ja i jest bardzo zaangażowany, jednak mi też na nim bardzo zależy jest to mój pierwszy poważny związek , jednak nie jestem w stanie stwierdzić czy w tym czy w następnym którymś tam roku zostaniemy małżeństwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok? załóżmy że po skończeniu studiów, nasz związek się rozpadnie, jednak ja będę chciała wrócić do USA ? co mam robić? Jak znaleźć tam prace po studiach, bo po skończeniu studiów nie chce już pracować w Polsce!?

ja mam troszke wrazenie ze on nie jest tak az dla ciebie wazny jak samo bycie i zycie w usa. ja rozumiem ze mloda jestes i nie jestes pewna czy to ten jedyny, masz duzo czasu aby sie dowiedziec, no ale swoj pobyt w stanach nie mozesz uzalezniac od zwiazku( szczegolnie na dzien dzisiejszy niepewnego). jesli chcesz zyc i mieszkac w usa, zapisz sie do szkoly, wiem ze koszta tego sa duze ale dla chcacego zawsze znajdzie sie sposob:) a papierek ukonczenia studiow w usa bedzie bardziej przydatny niz dyplom z uczelni polskiej.a po dorodze co sie wydarzy z Robertem lub moze i nawet poznasz kogos innego kto powali cie z nog to juz bedzie inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...