Skocz do zawartości

Szansa Na Wize Przy Kończeniu Studiów.


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie trochę szperam w necie na ten temat i wszędzie piszą tak jak mówicie: nie ma problemu z dwoma paszportami (stary+nowy). Tylko, że wszędzie piszą, że ważność starego się kończy, a nigdzie, że paszport jest jeszcze ważny przez kilka lat.

I zastanawia mnie jedno tylko, czy właśnie z tego powodu nie będą robić żadnych problemów w NY jak wyląduję. W razie czego tam też mogę się prosto wytłumaczyć, ale jednak wolałabym przejść przez rozmowę bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak tak przeglądam te wszystkie tanie-latanie.net, fruwac.pl itp itd to widzę, że są dość spore promocje. Czy takie promocje zdarzają się także w okresie wakacji czy tylko przed i po wakacjach? Bo słyszałam zdanie, że biura robią promocje w zasadzie głównie wtedy gdy mały ruch jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, jaki bylby sens robienia promocji w okresie wakacji, jesli i tak wiadomo, ze chetni sie i tak znajda :)

No w sumie racja :)

No kolejne pytanie ;)

Przeczytałam gdzieś kilka m-cy temu, że w biurze LOTu w KRK można taniej kupić bilet niż na stronie. Czy to też są jakieś wybrane promocje czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powoli zaczynam grzebać w lotach do NYC na początku lipca. W sumie do tej pory cały czas brałam pod uwagę głównie LOT (z racji tego, że to mój pierwszy lot samolotem, a ten jest bezpośredni więc cały stres związany z przesiadkami odpada). Ale ostatnio wpadłam na stronę Finnair i widzę, że mają dużo mniejsze ceny za bilet. Podobnie z Aerosvit. I teraz moje pytanie: jakie macie opinie na temat tych linii lotniczych?

Trochę poszperałam w necie i jeśli chodzi o te pierwsze to ocena jest OK, te drugie to różnie. Ale może ktoś z Was leciał którymiś i może coś doradzić?

Aha! I jak jest z przesiadkami? Tzn czy lotnisko w Helsinkach i w Borispolu są "przyjazne i łatwe w obsłudze"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finair moj znajomy lecial i byl zadwolony z tego,,,nie mial zadnych problemow ..kiedys ludzie na wat lecieli tymi liniami bo byly tanie ;)

a co do Aerosvit to Oni lataj z Ukrainy..

a tutaj masz wykaz linii lotniczych i wykaz ocen:

http://www.pasazer.com/wykaz.php

http://www.pasazer.com/linia-lotnicza.php?lp=30

http://www.pasazer.com/linia,lotnicza-finnair-9.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Czy istnieje możliwość rezerwacji miejsca w locie czy trzeba od razu kupować?

Czy jeśli bilet jest ważny rok to czy mogę sobie przebukować w razie czego termin powrotu na kiedy chcę byle nie przekroczyć tego roku czy istnieje jakieś czasowe ograniczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość rezerwacji miejsca w locie czy trzeba od razu kupować?

rezerwowac bilet mozesz teraz ale czasami trzeba taki bilet wykupic w przeciagu kilku godz a czasami 2-3 dni...To juz Ci powiedza tam gdzie bedziesz kupowac

mozesz takie cos zrobic jak przebukowanie powrotu ale nie kazdy bilet da sie tak zrobic,to moze cos kosztowac i teraz albo duzoo albo mniej...I ten czas to ten 1 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...