Skocz do zawartości

Szansa Na Wize Przy Kończeniu Studiów.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

Wylatuję w pt i naszło mnie jeszcze kilka pytań (niektóre może trochę głupie, ale wolę wiedzieć :) )

- czy pojawienie się na lotnisku 3 godz przed wylotem będzie wystarczające?

- jaka jest temperatura w samolocie? (słyszałam, że można zmarznąć przez klimę i lepiej mieć jakiś polar ze sobą czy coś w tym stylu)

- czy kupić sobie coś do picia w strefie wolnocłowej czy to co będą rozdawać w samolocie jest wystarczające?

- ile może potrwać odprawa na Newark?

- ile może ważyć torebka którą wezmę ze sobą oprócz bagażu podręcznego? (czy są co to tego jakieś ograniczenia?)

- czy wolno mi przewieźć tabletki przeciwbólowe w bagażu rejestrowanym (mam już sprawdzone, które działają szybko i wolałabym je wziąć ze sobą).

To chyba tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godz na lot lotowskim samolotem powinno byc ok,chociaz sa tacy ze sa 4 godz przed..

jak mozesz regulowac klimatyzacje to sobie ja mozesz wyregolowac i powinno byc ok ,chyba ze ktos obok bedzie miec inne zdanie .jakby cos to mozesz koc dostac .

to zalezy czy duzo musisz pic oraz cos popijac bo mozesz troche sie napic przed wejsciem do samolotu a potem juz w samolocie pic to co Ci podadza,zobacz na stronie lotu ile mozesz miec plynow ze soba

Odprawa moze zajac 30min a moze i 1 godz,zalezy ile samolotow bedzie w tym dniu-godz do odprawy ,czy Cie nie wezma na dodatkowa rozmowe,przejzenie bagazu.

a jaka wage chcesz miec takiej torebki swojej?30 kg?

tabletki mozesz miec ze soba ale miej je w opakowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają koce na loty transatlantyckie (wlaściwie to takie cienkie tkaniny), więc nie powinnaś zmarznąć. Ale polar, czy sweter warto mieć ze sobą ;)

Picia w samolocie jest wystarczająca ilość. Jak Ci będzie mało, to zawsze możesz poprosić o więcej :)

Ja miałam opakowanie tabletek przeciwbólowych w kosmetyczce, w bagażu rejestrowanym i nikt się do tego nie przyczepił. Nawet nie myślałam, że może ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...