Skocz do zawartości

Szansa Na Wize Przy Kończeniu Studiów.


Rekomendowane odpowiedzi

rezerwowac bilet mozesz teraz ale czasami trzeba taki bilet wykupic w przeciagu kilku godz a czasami 2-3 dni...To juz Ci powiedza tam gdzie bedziesz kupowac

Aha, ale kupując na stronie jest opcja rezerwacji? Bo nie zauważyłam. Widzę od razu KUPUJ.

mozesz takie cos zrobic jak przebukowanie powrotu ale nie kazdy bilet da sie tak zrobic,to moze cos kosztowac i teraz albo duzoo albo mniej...I ten czas to ten 1 rok

Z tego co wyczytałam to kosztuje 190zł (jeśli chodzi o interesujący mnie bilet):

Zmiany po wylocie 190.00 PLN

Zmiany przed wylotem 190.00 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pytanie z innej beczki: Czy ktoś z Was ubezpieczał się w PlanetaMłodych? Bo z tego co się zorientowałam to jest to 70zł na cały rok z NNW i OC. A biorąc pod uwagę Allianz, Wartę czy PZU to koszt wychodzi na same pół roku ok 1000zł. Czyżby ubezpieczenie KL tyle kosztowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KL tyle kosztuje wiec taka masz kwote

zobacz ile bedzie w innych firmach kosztowac NNW i OC i sama zobaczysz ze bedzie mala roznica

Koszty leczenia sa tak duze w tych Panstwach ...I dlatego tez sa tak duze koszta takich ubezpieczen..np rachunek moze Cie wyniesc i dobrych pare tys za pobyt 1 dzien w szpitalu...

zobacz karty inne dla mlodych osob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dowiedziałam się, że aktualnie Generali ma dość ciekawą ofertę.

A teraz pytanie z innej beczki (pyt chyba mi się nigdy nie skończą :/): czy możecie doradzić jaką kwotę dobrze mieć przy sobie, żeby urzędnik się nie czepiał, że tak mało na 2-3m-ce (planowane) pobytu w USA? Myślałam o kwocie ok $150-$200 bo jadę do rodziny, która sama mnie zaprosiła więc wydawanie kasy na mieszkanie i wyżywienie odpada. Zostają jakieś tam swoje wydatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatnich kilku dni ceny w locie idą bardzo szybko w górę i z tego co widzę jest fajna cenowo oferta na Lufthanse. Pytanie do zorientowanych: czy dla osoby nigdy nie latającej 1h10min na przesiadkę wystarczy?

I drugie pytanie: teraz jestem jeszcze studentką, ale w momencie wylotu już legitymacji nie będę posiadała. Czy jest możliwe, żebym kupiła bilet ze zniżką czy w czasie lotu nadal muszę mieć legitymację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon na infolinie lufthansy i sie dowiesz co i jak..co do cen to tak teraz bedzie ze beda isc wyjzej i wyzej ...

Co do 1,30 godz to mi takie cos wystarcza a nawet szybciej bede no ale to ja

nie wiem jak sie orientujesz w terenie nieznanym i czy idziesz dobrze po znakach i informacjach bo czasami ludzie maja z tym problem jak sie pokazuje gdzie maja isc ...Jesli jakos sobie radzisz to lec z przesiadka taka a jak nie to albo lec lotem lub tez miej troche wiecej czasu

wazne aby isc po znakach i szukac po monitorach nr lotu ...oraz koniec jezyka za przewodnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w imieniu koleżanki: otóż w tym roku kończy studia i chce jechać czysto turystycznie do USA na 2 tygodnie do miesiąca. Problem w tym, że od ponad 5 lat jej mama jest nielegalnie w Stanach, ale wracać będzie we wrześniu. Koleżanka chce jechać do mamy i przy okazji pozwiedzać. I pyta się jak to będzie wyglądało w oczach konsula. Czy to, że mama jest tam nielegalnie będzie dużym problemem? To ona będzie jej sponsorować wyjazd, ale koleżanka chce wpisać, że kasę sama uzbierała przez okres studiów.

Jakieś porady? Czy lepiej, żeby napisała prawdę tak jak jest. Konsul może jej robić problemy przez to, że ma tam kogoś nielegalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...