Skocz do zawartości

Szansa Na Wize Przy Kończeniu Studiów.


Rekomendowane odpowiedzi

(cos chyba z nia nie tak konczy studia a nie umie sama zadac takiego pytania?)

Nie wszyscy chcą się rejestrować na forach.

ze moze miec problemy z otrzymaniem wizy

Dzięki. A co radzisz w takim razie żeby wpisała? Prawdę czy to, że sama sobie uzbierała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jak bedzie przekonywujaca ze uzbierala np na bilet,na pobyt tam to niech tak wpisze ale i tak jej moga nie uwiezyc jak wpisze ze leci do Matki lub tez ze tam jest Matka a Ona leci gdzies indziej

a ma wpisac ze tam jest jej Matka czy tez zastanawia sie nad tym?

moze miec problemy z wiza jak tam ma rodzica i moze wyjsc bez wizy ale lepiej wyjsc bez wizy za male zwiazki z Polska niz za klamstwo:

Podanie fałszywych informacji może skutkować zakazem wjazdu do Stanów Zjednoczonych na zawsze. Z tego powodu proszę upewnić się, że wszelkie informacje podane na formularzu wizowym są prawdziwe i rzetelne oraz zostały przekazane zgodnie z Pana/i najlepszą wiedzą.

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...w_to_apply.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli całkowicie ominie fakt, że tam jest jej mama? Czy oni to mogą jakoś sprawdzić?

Trochę to nie fair, że nie dostałaby wizy za to, że jej mama tam jest, a ona chce lecieć czysto turystycznie. Zobaczyć się z mamą, odwiedzić znajomych którzy tam studiują, trochę pozwiedzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chce sobie zamknac droge do USA>jak tak to niech wpisuje nieprawde a potem nie bedzie przepraszam ze nie widzialam

moze przeczytaj ten tekst co Ci podalem jeszcze raz co sie moze stac...a jej Matka pojechalaw takim czasie ze ja moge miec w systemie ...Inna tez sprawa ze ciagle go aktualizuja wiec

Tzn nie jest tak ze jest na straconej pozycji ale nie bedzie miec tak latwo...

Mowisz ze to nie fair,,a co jest fair w zyciu?ze to ze masz rodzicow zlodzieji-alkoholikow masz za nich pokutowac,niby nie ale znajdzi mi wiekszosc osob na tym swiecie ze beda myslec inaczej,,dopiero pokazujac swoim zyciem i tym kim jestem mozna zmienic myselnie ale i tak to nie jest takie latwe i proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli całkowicie ominie fakt, że tam jest jej mama? Czy oni to mogą jakoś sprawdzić?

Trochę to nie fair, że nie dostałaby wizy za to, że jej mama tam jest, a ona chce lecieć czysto turystycznie. Zobaczyć się z mamą, odwiedzić znajomych którzy tam studiują, trochę pozwiedzać.

To jest jak najbardziej fair. Jej mama lamie amerykanskie prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chce sobie zamknac droge do USA>jak tak to niech wpisuje nieprawde a potem nie bedzie przepraszam ze nie widzialam

moze przeczytaj ten tekst co Ci podalem jeszcze raz co sie moze stac...a jej Matka pojechalaw takim czasie ze ja moge miec w systemie ...Inna tez sprawa ze ciagle go aktualizuja wiec

Tzn nie jest tak ze jest na straconej pozycji ale nie bedzie miec tak latwo...

Mowisz ze to nie fair,,a co jest fair w zyciu?ze to ze masz rodzicow zlodzieji-alkoholikow masz za nich pokutowac,niby nie ale znajdzi mi wiekszosc osob na tym swiecie ze beda myslec inaczej,,dopiero pokazujac swoim zyciem i tym kim jestem mozna zmienic myselnie ale i tak to nie jest takie latwe i proste

No niestety życie jest nie fair. A najbardziej to widać wtedy gdy dzieci muszą cierpieć i pokutować za grzechy rodziców.

To jest jak najbardziej fair. Jej mama lamie amerykanskie prawo.

Jej mama, nie ona.

OK, dzięki wielkie za pomoc i opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej mama, nie ona.

Zgadza sie tylko kolezanka musi udowodnic, ze nie zostanie tak samo jak mama. Albo inaczej na jakiej podstawie konsul ma jej wierzyc ze nie zostanie (konczy studia)

to bardzo prawdopodobne, ze leci aby zostac w US of A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chcę kupić bilet na str LOTu i mam taki mały problem - jest tam rubryka: Dodatkowe informacje (potrzebne w podróży do i z USA). Jest tam coś takiego jak Rednes number albo Traveler number. Co to jest? Nie bardzo wiem co tam wpisać. I czy w ogóle trzeba to wpisywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redress Number - (nadawany numer przez Departament Bezpieczeństwa Narodowego USA, w momenie kiedy imię i nazwisko pasażera jest takie samo jak imię i nazwisko osoby umieszczonej na liście z ograniczonym wjazdem do Stanów Zjednoczonych. Dzięki nadanemu numerowi pasażer nie będzie miał podczas odprawy problemów z wjazdem lub opuszczeniem USA.

http://www.airclub.pl/bilety-lotnicze/aktu...odrozach-do-usa

i teraz jak masz taki numer to musisz go wpisac ...To nie dawno weszlo cos takiego ...chyba ze cos bedzie nie tak z Toba to wtedy nadadza Ci taki numer i wtedy jak bedziesz leciala do USA -bedziesz musiala go wpisac .

tematy o tym:

http://www.tsa.gov/what_we_do/layers/secureflight/

http://www.usa.info.pl/board/Secure-Flight...ram-t16486.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha! Dzięki! Nie, no to wszystko jest ok, czyli zostawiam puste :( A Traveler Number?

I jeszcze jedno, jeśli w paszporcie mam dwa imiona (pierwsze i drugie) to na str LOTu wpisuję pierwsze czy oba? Niby jest napisane "Imię" a nie "Imiona" ale nie jestem pewna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...