Skocz do zawartości

Szkoła Języka Angielskiego


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

na kurs masz szanse zawsze o ile masz kase. problem taki czy dostaniesz wize. coraz gorzej patrza na takie kursy ESL (english as a second language) szczególnie te tanie i z malych szkol. nie wiem do jakiego stanu sie wybierasz ale w chicago nie polecam zostawac nielegalnie. jest naprawde ciezko. zreszta jest caly watek o tym w temacie ogolnym chyba. poczytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ze ktos sie odezwał;p a orientujesz sie moze ile takie kursy kosztuja? i ile trwaja i dlaczego odradzasz mi w chicago? pewnie roboty nie ma? i roi sie od Polakow wiem ze tam jest bodajze największe skupisko co mi doradzasz kombinowac dostania sie do USA poprzez złozenie wniosku na wize turystyczna tylko ze mały problem nieucze sie juz nigdzie w chwili obecnej oraz niepracuje na studia mogłbym sie zapisac we wrzesniu ale czy to wystarczy? przedstawic taki papierek chyba za mało no i nie mam zaproszenia niebardzo wiem czy uda mi sie skombinowac szukam pomocy no i jak narazie kaske musze zebrac troszke mam ale zamalo jeszcze a z kursem jezycznym moze lepiej wypadne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzio masz racje ze zapiszesz sie na studia-nauke a szybko pujdziesz po wize turystyczna to moze byc nie wesolo

a po Ci zalatwiane zaproszenie?do czego? a do tego np za kase i lewe,,chcesz sobie zamknac droge do USA za takie cos?

juz lepiej isc bez zaproszenia ktore nie jest wymagane i zobaczysz jak bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ze ktos sie odezwał;p a orientujesz sie moze ile takie kursy kosztuja? i ile trwaja i dlaczego odradzasz mi w chicago? pewnie roboty nie ma? i roi sie od Polakow wiem ze tam jest bodajze największe skupisko co mi doradzasz kombinowac dostania sie do USA poprzez złozenie wniosku na wize turystyczna tylko ze mały problem nieucze sie juz nigdzie w chwili obecnej oraz niepracuje na studia mogłbym sie zapisac we wrzesniu ale czy to wystarczy? przedstawic taki papierek chyba za mało no i nie mam zaproszenia niebardzo wiem czy uda mi sie skombinowac szukam pomocy no i jak narazie kaske musze zebrac troszke mam ale zamalo jeszcze a z kursem jezycznym moze lepiej wypadne?

ja znam najtańszy za $10 tys rocznie w chicago. Ale jak mówiłam, nie dają już tak chętnie wiz studenckich na takie byle jakie szkoły językowe. podejrzewaja wtedy ze to tylko przykrywka zeby potem zostac nielegalnie.

odradzam Ci w ogóle przyjeżdzanie z zamiarem zostania nielegalnie. Obawiam się że problemy z praca beda ogromne i to nie tylko w chicago. Nie rozumiem dlaczego ktos tu chce przyjezdzac nielegalnie. to jest naprawde przesrane w dzisiejszych czasach. bedziesz mial problem ze wszystkim poczawszy od prawa jazdy a konczac na znalezieniu jakiejkolwiek pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurs jezykowy za 10 tysiecy usd za rok ???!!! smiech na sali , kto by tyle zaplacil , za takie pieniadze w zyciu sie nie oplaca , tym bardziej jak ktos przyjedzie nielegalnie i bedzie dobrze jak zarobi 20-25 tysiow na rok , a tu polowe wydasz na kurs jezykowy - bzdura.

tutaj masz kurs jezykowy za darmo - po prostu siedzisz tu i sie uczysz na podstawie komunikacji z ludzmi w dniu codziennym i sie duzo nauczysz w przeciagu jednego roku czasu i nie potrzeba wydawac kasy tym bardziej az takiej duzej kwoty , warunek - nie bujasz sie wsrod Polakow bo wtedy sie nigdy nie nauczysz, i tak jak juz napisalem na innym poscie : myslec po angielsku i nie tlumaczyc na polski a po roku bedziesz tak nawijal ze az sam sie zdziwisz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz tylko na szkole jezykowa to moge Ci doradzic UK duzo taniej i nie masz problemow z wiza koszt rocznej szkoly; od 1000> funtow za full time sa tez darmowe szkoly- poziom nauczania pozostawia wiele do zyczenia.; bez wiekszych problemow mozesz i uczyc sie i pracowac LEGALNIE bez ograniczen; w usa bedac na wize studenckej masz wiele ograniczen

Nie zapominaj ze nielegalnie w Usa nie zdzalasz za wiele...SSN problemy z prawkiem- kupno auta i rejestracja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie interesuje tylko i wyłacznie USA oczywiscie kurs jezykowy to przykrywka tylko Panowie:) musze kombinowac jakos sie tam dostac o to mi chodzi do pewnej osoby dziewczyny i nie wiem jak to uczynic aby przekonac konsula, nieucze sie w chwili obecnej ,po szkole jestem policealnej ani niepracuje na studia sie zapisze we wrzesniu ale czy to cos da? tak zeby powiedzmy na swieta dali mi wize? pomozcie doradzcie mi cos wiem ze musi mnie cos w Polsce trzymac a i nie mam tam zadnej rodziny w USA ani znajomych tak szczerze moze na zaproszenie jakies? do kogos w odwiedziny na swięta? pomozcie bardzo mi zalezy a z tym kursem to chyba nie taki zły pomysl co? kurs plus zwiedzanie tyle ze kasy trzeba miec sporo mi sie uda zebrac moze cos kolo 20 tys jak dobrze pojdzie oczywiscie złotych niestety a propo kursy to mi nawet niechodzi na caly rok tylko mniej moze byc 2-3 miesiace nawet czy sa takie? tak zeby sie zgrało ze zwiedzaniem nawet i pasowalo all w razie czego bo chyba na wize turystyczna cięzej mi bedzie? help me please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...