Skocz do zawartości

Work & Travel Usa 2011 ( W&t 2011 )


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem z Poznania i w tym roku chcę jechać do Stanów. Byłem już 2 razy , raz na campie i raz na Alasce. Szukam osoby która też by chciała jechać, najchętniej na zachodnie wybrzeże chociaż wschód też może być. Zastanawiam się nad opcją independent w CCUSA. Mój e-mail to gutmiko@gmail.com, czy osoby z Poznania nadal są chętne na wyjazd?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Skąd jesteś: Toruń/Poznań

Data wyjazdu i czas pobytu/podróżowania: orientacyjnie 20.06 - 1.10, 2 miesiące pracy + zwiedzanie lub 3 miesiące pracy // 2011

Gdzie chciałabym pracować: bez większej różnicy, ale może lepiej wschodnie wybrzeże na początek, bliżej, tańszy lot

Miejsca, które chcecie zwiedzić: jak najwięcej i jak najciekawiej

Pozostałe info:

Szukam towarzyszów/ek, żeby połączyć siły, odważnych, zdecydowanych, rozrywkowych, ale i zrównoważonych :) Ja mam na imię Olga, 20 lat, chcę stawić czoła nieznanemu i dobrze się bawić.

Mam kilka typów ofert.

mail: olga.klos@gazeta.pl

gg: 6261694

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd jesteś: WROCŁAW

Przewidywana data wyjazdu i czas pobytu/podróżowania: 1/2 CZERWCA 2011 - KOŃCA WRZEŚNIA 2011

Miasta w których chcieli byście pracować: WYMARZONE - ZACHODNIE WYBRZEŻE (SF, LA, może LV?), ALE GDZIE INDZIEJ TEŻ CHĘTNIE

Miejsca które chcecie zwiedzić: CO SIĘ TYLKO DA

Inne informacje/ pytania/ sugestie: Jestem z Wrocławia, widzę, że kilka osób biorących udział w tej dyskusji też ma przyjemność mieszkać w tym mieście. Także uważam, że oferta ccusa.pl jest dobra. Ale nie zamykam się tylko na nią.

Proponuję więc dla osób z Wrocławia (i nie tylko z niego oczywiście) - spotkajmy się w piątek (czyli 18 lutego 2011) o godz. 19.00.. Jeszcze nie byłem w USA, jestem zdeterminowany na ten wyjazd. Proszę więc o jakikolwiek znak na mój nr telefonu 500264869 lub GG 12786665, że jest ktoś jeszcze zainteresowany, że nie minęły Wam chęci. Zdzwonimy się i dogadamy miejsce spotkania. Na miejscu omówimy wizje na podróż, plany, możliwe biura. Wymiana postów na forum tak nie podnosi na duchu i nie motywuje w dążeniu do celu jak prawdziwe spotkanie :)

A i jeszcze dwa słowa o sobie dodam - student, rocznik 1989.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A ja bede pisal w innej sprawie. Bylem na work and travel dwukrotnie w 2007 i 2008 roku (Wisconsin i Nevada). W tej chwili rok po zakonczeniu studiow pracuje, lecz udalo mi sie zaklepac 3 miesiace urlopu na wakacje (2 platne - 1 bezplatne).

Planuje wyjazd w celu zwiedzania, zakupow i imprezowania. Dodatkowo wykonuje prace (pewne zlecenia), ktore z laptopem moge wykonywac w kazdym zakatku swiata, wiec pomimo ze na urlopie, na zycie sobie spokojnie na miejscu zarobie.

Poszukuje osob do wspolnego wynajecia mieszkania/zamieszkania/podrozy/ imprez/ zakupow. Byc moze kolega z pracy (jezeli otrzyma urlop) bedzie rowniez zianteresowany wyjazdem.

Skąd jesteś: Gliwice/ Katowice

Przewidywana data wyjazdu i czas pobytu/podróżowania: poczatek lipca 2011 - koniec wrzesnia 2011

Miasta w których chcieli byście mieszkać: Reno, NV, South Lake Tahoe CA, San Diego CA, pozostale miejsca: sloneczne plaze i kurorty w Californii, Florydzie, i wschodnim wybrzezu (Chetniej zachodnie , niz wschodnie wybrzeze)

Miejsca które chcecie zwiedzić: cala Californie po raz kolejny, Las Vegas,

Inne informacje/ pytania/ sugestie:

To bedzie juz 3ci moj wyjazd do USA wiec mam pewne doswiadczenie i wiedze ;-)

W przypadku checi kontaktu GG: 1511375

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, nigdy wczesniej nie bylam w USA wiec jako ze 1 raz to wolalabym pojechac z kims (najlepiej jesli ktos juz byl na w& t i wie o co chodzi ) ale nie jest

to konieczne. Zawsze z kims lepiej niz samemu.

Skad Poznan

Data wyjazdu :najwczesniej moge w polowie lub na koniec czerwca (studia)- moge zostac do samego konca czyli chyba jakos do polowy pazdziernika

Miejsca gdzie chciałabym mieszkac: California !!! Najlepiej San Diego/Los Angeles/ Las Vegas

Miejsca ktore chcialabym zwiedzic: Los Angeles, NY, Hawaje (i wiele innych na ile czas i srodki mi pozwolą)

Pozostale info:

Szukam osob ktore jada rowniez do Californii, by wynajac razem mieszkanie, pozwiedzac, poimprezowac itp.

moje gadu 884854

Martyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

ja byłem w zeszłym roku w USA z 6-cioma osobami, w tym kilkoma z tego forum. Jeśli chodzi o szczegóły mojego wyjazdu, to przeczytajcie post kamila6 w tym temacie, bo jest jedną z tych 6-ciu osób. Brakuje mi słów, żeby opisać jak fantastyczny czas spędziłem.

Jeśli chodzi o miasta, które zwiedziłem:

Los Angeles - uwielbiam to miasto, spędziłem tam łącznie prawie 4 tygodnie (przez ponad 3 szukałem pracy bez skutku, ale wspominam ten czas bardzo pozytywnie). RAJ dla miłośników amerykańskiego kina, nie można się tu nudzić. Hollywood, Beverly Hills, Santa Monica, Malibu itp. itd. - wszystko blisko siebie

Corpus Christi - tu pracowaliśmy, miasteczko jak miasteczko - nic specjalnego, ale sentyment jest

Houston - czyste, ładne

San Antonio - to byliśmy w Six Flags

Las Vegas - nie mój typ, ale może zachwycić jak ktoś lubi świecidełka. Wielkie i piękne hotele fajnie wyglądają w palącym słońcu

Wielki Kanion - przeżycie niesamowite, trzeba to zobaczyć

San Francisco - mój faworyt. Nazywam je miastem z duszą. Bardzo nieamerykańskie i mimo nieciekawego pierwszego wrażenia, oczarowało mnie.

W tym roku wybieram się znowu na W&T, jeszcze nie mam oferty pracy, choć ciągle szukam. W ostateczności skończy się na job huntingu jak w zeszłym roku. I wiecie co? Wcale nie mam nic przeciwko ;)

Aha zapomniałem dodać - jestem z Poznania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Szukamy osob chetnych do wspolnego mieszkania w Long Beach, Long Island w stanie NY (btw bliziutko do NYC i do lotniska :) ) Jak wiadomo zakwaterowanie w tej okolicy nie jest tanie (podobnie jak w NYC), dlatego jesli ktos wybiera sie w te okolice, piszcie: paulin_aapa@hotmail.com ! My jestesmy dwoma studentkami z Wroclawia, ktore jada z CCUSA (1 czerwiec - polowa wrzesnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszytskim!

W tym roku tez wybieram się na Work and Travel, prawdopodobnie do Hershey w Pennsylvani. Jestem z Lublina i zamierzam pojechać z Why Not Usa. Czy ktoś może podzielić się opiniami o tym biurze? Mój kolega jechał w tamtym roku i poleca, ale chętnie usłyszę też co nieco od innych osób. Byłabym baaardzo wdzięczna :)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd jesteś: Toruń

Przewidywana data wyjazdu i czas pobytu/podróżowania: czerwiec 2011 jak da radę :)

Miasta w których chcieli byście pracować: California (znalazłam kilka ciekawych opcji w zawodzie w kilku miastach ale nie wiem co z tego będzie, w każdym razie wolałabym zachodnie wybrzeże)

Miejsca które chcecie zwiedzić: wszystko co się da ;)

Inne informacje/ pytania/ sugestie: Myślałam o wyjeździe z Fostera, ale jeszcze nie wiem na 100% muszę się podowiadywać, bo jestem nowa w temacie. Byłabym wdzięczna za jakieś podpowiedzi doświadczonych osób. Jesli ktoś chce się przyłączyć/podzielić doświadczeniami - moje gg: 3012945

Ania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...