Skocz do zawartości

Work & Travel Usa 2011 ( W&t 2011 )


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kto jedzie z CCUSA z Wrocławia ? W najblizsza sobote (15.01.2011) do Wroclawia przyjezdza osoba, ktora przeprowadzi z uczestnikami rozmowy kwalifikacyjne! Takze trzeba się zmobilizowac i wybrac tam, bo to jest jedyna okazja, kiedy przedstawiciel specjalnie do Wroclawia przyjezdza. Pozniej trzeba bedzie juz samemu jechac do Opola, czy warszawy na rozmowe. Rozmowy maja byc miedzy 14ta a 17ta. Miejsca jeszcze nie znam. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd jesteś: Kraków

Przewidywana data wyjazdu i czas pobytu/podróżowania: chciałbym wyjechac : w czerwcu (najlepiej początkiem) powrót ok 15 października ( do dogadania)

Miasta w których chcieli byście pracować: New York

Miejsca które chcecie zwiedzić: im więcej tym lepiej :( na początek napewno wschodnie wybrzeże

Inne informacje/ pytania/ sugestie: Nie mam jeszcze wybranego biura, ale może ktoś kto chciałby ze mną jechać zasugerowałby ? Im taniej tym lepiej :P

czekam na kontakt ludzi z Krakowa, którzy chcą się zapisać ;) mój mail : badoo67@o2.pl Moje imie : Mateusz :) lat 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z obecnych na forum osób wybiera się jutro na rozmowę we Wrocławiu? Chodzi oczywiście o CCUSA.

Gdyby ktoś nie znał miejsca i godziny, to dostałam informację, że spotkanie odbędzie się w Arkadach w Coffee Heaven o 15.15

Ja sie wybieram, ale rozmowę mam wyznaczoną na 14:45 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skąd jesteś: Tomaszów Lubelski, ale często bywam w Warszawie i Rzeszowie

Przewidywana data wyjazdu i czas pobytu/podróżowania: planuję czerwiec (połowa) powrót koniec września jeszcze można o tym pogadać

Miasta w których chcieli byście pracować: Gdzie najkorzystniejsza oferta

Miejsca które chcecie zwiedzić: Na pewno LV, Miami, LA, NY, oj dużo ;) na tyle ile starczy czasu i funduszy ;)

Inne informacje/ pytania/ sugestie: Obecnie robię rozeznanie wśród biur, jeżeli ktoś chciałby się ze mną kontaktować w tej sprawie zostawiam GG: 4000699

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero 27.01 będę na spotkaniu organizacyjnym w Pzn, ale też jestem za Independent :) a kiedy planujesz wyjechać?

Ja tez jestem z poznania i tez planuje jechac na Independent z biura CCusa i tez do Californii, podaje moje gg 884854 razem zawsze razniej jechac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...