Skocz do zawartości

Work & Travel Usa 2011 ( W&t 2011 )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej!

Jestem z Wrocławia, w tym roku jadę drugi raz na wat, z tym że pierwszy raz w opcji job hunting. Do tego lecę sama, więc chciałabym poznać jakąś bratnią duszę :) bardziej nastawiona jestem na zachodnie wybrzeże, bo wschodnie już zwiedziłam, ale to nic jeszcze nie jest powiedziane. Jadę z goglobal i na razie tyle wiem, powysyłałam parę aplikacji o pracę, ale najbardziej martwię mnie koszty mieszkania.

Planuję wyjechać 25-30 czerwca i zostać do 1-15 października.

Nie piszę co chciałabym zwiedzić, bo z doświadczenia wiem, że to wychodzi w praniu :)

mój mail coldstone89@o2.pl

Pozdrawiam, Paulina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem "tiny".... W tym roku wybieram się pierwszy raz do pracy w USA z "whynotusa", niestety jadę zupełnie sama prawda jest taka, że jeszcze kompletnie nic o tym nie wiem (oprócz tego co przeczytałam w internecie)...

Skąd jesteś: RZESZÓW

Przewidywana data wyjazdu i czas pobytu/podróżowania: OD - KONIEC CZERWCA / DO - JAK NAJDŁUŻEJ :))

Miasta w których chcieli byście pracować: BEZ WIĘKSZEGO ZNACZENIA, ŻEBY BYŁO GORĄCO

Miejsca które chcecie zwiedzić: TAK JAK WYMIENIŁ PAN NA POCZĄTKU (LA, SF itd)

Inne informacje/ pytania/ sugestie: wiem ze to nie jest wątek informacyjny, ale tak jak napisałam na początku nic nie wiem o tych wyjazdach dopiero planuję coś w tym kierunku "działać" więc jeśli by się znalazła taka dobra duszyczka, która by mnie poinformowała co i jak to była bym MEGA wdzięczna :)) gg 1421900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja będę jechała pierwszy raz i moja wiedza także opiera się na tym co wyczytałam w internecie

Skąd jesteś: WROCŁAW

Przewidywana data wyjazdu i czas pobytu/podróżowania: OD - KONIEC CZERWCA / DO - JAK NAJDŁUŻEJ )

Miasta w których chcieli byście pracować: NIE MAM JESZCZE KONKRETNYCH PREFERENCJI, ALE FAJNIE JAKBY BYŁO CIEPŁO ;)

Miejsca które chcecie zwiedzić: JAK NAJWIĘCEJ

Inne informacje/ pytania/ sugestie: bardzo mi się podoba opcja wynajmy samochodu

Czy ktoś wybiera się na targi pracy 6.04 w Katowicach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej nie wiem co z wczesniejszych postow jest aktualne wiec postanowilem napisac... :)

mam pytanie czy jest ktos chetny na zwiedzanko tak od ok. 24 wrzesnia do ok 15 pazdziernika? ja bede pracowal w aspen i tez jak wiekszosc chcialbym zobaczyc jak najwiecej ale moj priorytet to spedzic tydzien gdzies w b cieplym miejscu i przymierzam sie na KARAIBY!!! ewentualnie MIAMI. podobno sa tez rejsy tygodniowe po karaibach za ok 400$. generalnie interesuje mnie jeszcze las vegas, park sekwoi, i NYC(generalnie chodzi mi zeby zobaczyc jaknajbardziej zroznicowane miejsca). jakby byla ekipa to mozna by samochodem powiedzmy z las vegas az na floryde czy cos w tym stylu... jak ktos sie znajdzie to bedziemy kminic :(

gg: 11361026

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Siemka, mam zamiar wyjechać na W&T 2011, na Job Hunting. Szukam osób które mają zamiar również pracować w stanach..

Jeśli ktoś ma zamiar pracować w NYC, a później zwiedzić troszkę Stanów to może pisać do mnie na gg : 1955709 lub mail: termbest@gmail.com.

Może coś razem ustalimy. Chętnie dołączę się do mieszkania.

Skąd jesteś: Łódź

Przewidywana data wyjazdu i czas pobytu/podróżowania: Początek Lipca powrót koniec września

Miasta w których chcieli byście pracować: NYC

Miejsca które chcecie zwiedzić: Całe USA

Inne informacje/ pytania/ sugestie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Moja sugestia dla wyjeżdżających jest następująca: Zanim wyłonicie biuro z którym wyjedziecie poproście o umowę i przeczytajcie dokładnie zawarte w niej informacje. Zwłaszcza informację o rezygnacji z programu i zwrocie kosztów (to nic nie kosztuje a pozwala oszczędzić nerwów). Zwróćcie uwagę również na to co w ramach programu, czy też opcji którą wybraliście, otrzymacie od biura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...