Skocz do zawartości

Work & Travel Usa 2011 ( W&t 2011 )


Rekomendowane odpowiedzi

powiedz mi z jakiej firmy jedziesz? ja zdecydowałem się na ccusa i po rozmowie z konsultantem chyba również zdecyduje się na wschodnie wybrzeże...

Ja wybieram CCUSA. Najbardziej odpowiadaja mi ich warunki, no i cenowo tez nie ma tragedii. Jedynym minusem jest to, ze ja jestem z Wroclawia, a ich najblizsza placowka jest w warszawie, ale konsultantka powiedziala mi, ze jezeli zebralaby sie wieksza grupa z Wroclawia, to wtedy ich reprezentant przyjedzie do nas na rozmowe kwalifikacyjna i automatycznie jedynym wyjazdem ktory nas obowiazuje bedzie wycieszka do ambasady po wize ;] takze ludzie z Wroclawia! Jednoczmy sie ! ;) jesli znalazlby sie ktos z Wroclawia kto wybiera sie na wschodnie wybrzeze (NY, NJ, MA) to podaje swoj nr gg :) 1349568 Pozdrawiaaaam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

witam wszystkich :)

ja tez planuje jechac w tym roku na W&T i jestem na etapie wybierania odpowiedniej organizacji, w zasadzie waham sie pomiedzy BTC a CCUSA. Fajnie by bylo, zeby znalezc jakiegos kompana badz towarzyszke na ten wyjazd, bo jak wiadomo razem razniej.

jestem z Poznania

planuje wyjechac pod koniec maja, a wrocic w polowie wrzesnia.

najbardziej chcialabym znalezc prace w okolicach Las Vegas albo Los Angeles ;) albo zupelnie inny kierunek - NYC.

generalnie z zaczerpnietych opinii wiadomo mi, ze najlepsze stanowiska pracy sa w kasynach.. hmm.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...