Skocz do zawartości

Work & Travel Usa 2011 ( W&t 2011 )


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc:)

Kilka lat temu bylam juz na wat z ACP.Generalnie z biura i organizacji bylam zadowolona i nie mialam zadnych zastrzezen.Planuje wyjazd w polowie czerwca i rowniez glownym celem wyjazdu sa podroze.

Jestem z Warszawy.

Wyjazd planuje w czerwcu.

Miejsca docelowe to LA,SF...podroze oczywiscie swoja droga..

Wyjazd bede ogarniac w lutym,marcu bo wtedy sa najlepsze oferty w biurach.Myslalam o kasynach,no chyba ze biuro mnie czyms ciekawszym 'zaskoczy' ;)

Szukam chetnego/chetnej najlepiej z Warszawy.

pzdr.

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Wyjazd najchętniej z Almaturu. Kuzyn był z nimi kilka lat temu i bardzo bardzo sobie chwalił. Zresztą Almatur już od kilku lat zajmuje czołowe miejsce wśród firm organizujących W&T.

"Z Krajowego Rejestru Długów wynika ponadto, że rośnie liczba biur podróży zalegających ze zobowiązaniami. Rzecznik KRD mówi "Dziennikowi" Gazecie Prawnej", że jest ich 134, a w czerwcu było ich 94. Wśród dłużników są Almatur i znane na śląsku biuro Opolanin. " - Onet Biznes - Onet

Praca w kasynach ciekawa, pod warunkiem, że pracuje się w FOH (front of the house), bo takto może być fizycznie ciężka i mało ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej;) ja też planuję wyjazd na W&T:D

Skąd jesteś: Szczecin

Przewidywana data wyjazdu i czas pobytu/podróżowania: koniec czerwca, połowa września

Miasta w których chcieli byście pracować: Głównie wschodnie wybrzeże

Miejsca które chcecie zwiedzić: jak wyżej

Inne informacje/ pytania/ sugestie: Chciałbym wiedzieć od kogoś kto był na programie ile wyniósł koszt całości programu. Tzn. opłaty w biurze, bilety i zakwaterowanie (oczywiście bez wydatków podczas zwiedzania itp.). Wszędzie są różne informacje a chciałbym to wiedzieć od kogoś kto już był i muszę się jakoś przygotować na to psychicznie:P W tym tygodniu planuję przejść się do Almatura to może się dokładnie dowiem różnych rzeczy. Z góry dzięki za odp.

PS. no i oczywiście poszukuję osób chętnych na wyjazd ze Szczecina bo wśród moich znajomych to jak na razie kiepsko:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne informacje/ pytania/ sugestie: Chciałbym wiedzieć od kogoś kto był na programie ile wyniósł koszt całości programu. Tzn. opłaty w biurze, bilety i zakwaterowanie (oczywiście bez wydatków podczas zwiedzania itp.). Wszędzie są różne informacje a chciałbym to wiedzieć od kogoś kto już był i muszę się jakoś przygotować na to psychicznie:P W tym tygodniu planuję przejść się do Almatura to może się dokładnie dowiem różnych rzeczy. Z góry dzięki za odp.

Musisz pamietac ze oplaty co roku sie zmieniaja - to co ludzie placili rok , dwa lata temu niekoniecznie musi sie pokrywac dzisiaj....ja za Alamtur placilam + bilety lekko ponad 4000 jezeli dobrze pamietam do tewgo musisz doliczyc podroz do Warszawy (2 razy) i oplaty za wize i targi...wynajem - ja na wschodnim wybrzezu placilam okolo 300 dolcow na miesiac ale to rzeczywiscie zalezy jak wtrafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , także jestem bardzo zainteresowana wyjazdem na w&T końcem czerwca 2011, Jestem z Opola studiuje obecnie we Wrocławiu. Intersuję mnie wyjazd na zachodnie wybrzeże, praca a potem oczywiście podróżowanie ... Moim marzeniem od zawsze było zwiedzenie stanów , teraz kiedy już mam taką możliwość chce to zrealizować! Chcę się dowiedzieć jak najwięcej na temat tego wyjazdu także proszę pisać moje gg to: 4224043 , Pozdrawiam Wszystkich fanów Work and Travel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, ja planuje po raz kolejny wyjazd do USA, byłem w zeszłym roku z BTC, było extra. Namówiłem znajomą, której z opcji B BTC znalazło prace niedaleko mnie, bezproblemowo wizowanie, bo juz początkiem maja miałem wize. Akurat BTC polecam, bo to kolejny mój wyjazd z nimi, szczegółły doczytacie na www.stany.pl. Do zobaczenia w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Jestem kolejną osobą, która wybiera się na W&T 2011. Do tej pory byłam raz w Stanach, jednak za wizie turystycznej, wiec troche inaczej sprawy się miały :o

1. Ja jestem z Wrocławia

2. Data wyjazdu: myślę, że koniec maja/początek czerwca, powrót przed końcem września (moja wspaniała uczelnia narzuciła mi zdawanie egzaminów pod koniec września :/)

3. Miejsce docelowe: na pewno wschodnie wybrzeże, jeśli nie NYC (bo koszty), to cos w pobliżu, tzn New Jersey, Massachusetts albo Connecticut, ale nastawiam się albo na NYC albo na miejscowośc turystyczną, gdzie więcej się odłoży, a jednocześnie blisko będzie do NY :D

4. Hmmm.. miło byłoby zobaczyć LA, Washington, Miami,....

5. Robilam rozeznanie i nastawiam się na CCUSA - mają doświadczenie, dobre opinie i są stosunkowo tani (poza tym ALMATUROWI grozi upadek - pracuję w biurze podróży więc wiem co mówę :P)

aaaa no i zastanawiam się jeszcze nad opcją.. raczej nastawiam się na Independent, ale to jeszcze nie przesądzone ;)

Także jeśli ktoś ma podobne preferencje jak ja to proszę o kontakt ;)

Pzdrrrr :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...