Jump to content
montek

Czas Trwania Interview

Recommended Posts

Witam Mam pytanie ,a jakos nie moge znalesc odpowiedzi .

Trzy lata temu dostalam GC poprzez sponsorowanie mnie przez corke .

Jaki jest czas oczekiwania na obywatelstwo w moim przypadku?

dzieki za odpowiedz

ewa to bedzie 5 lat

pamietaj o tym ze musisz spelnic wymogi aby sie starac o obywatelstwo ..

chyba ze w tym czasie masz meza z obywatelstwem USA wtedy jest 3 lata.

wymogi tez masz napisane na stronie rzadowej a wiec bez angielskiego mozesz za duzo sie nie dowiedziec

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/men...000b92ca60aRCRD

moze byc tak ze jak bedziesz sie starac to prawo sie moze zmienic .tak jest na dzien dziesiejszy

do tego zapoznaj sie z wieloma sprawami na forum jakie mozesz miec problemy z obywatelstwem na teraz ..bo teraz bardziej sie urzednicy przygladaja pewnym sprawom niz to bylo kiedys .

Hej

a mozecie podac przykladowe pytania zadawane na interview??? mnie to czeka i ciekawa jestem o co pytaja najczesciej? na co sie nastawic i czy jak nie mowie dobrze po angielsku to bedzie jakis problem??

z gory dziekuje za odpowiedz

jelsi nie mowisz dobrze po angielsku to moga wziasc tlumacza przez telefon,,tutaj jedna osoba tak juz miala taka rozmowe..

a zakres pytan jest tak duzoo ze jesli sie znacie,milosc nie jest na papiery to nie powinnas miec za duzych problemow z odpowiedziami i Twoj maz tak samo.

sly dzieki za odpowiedz

co do angielskiego to ja rozumiem i mowie troche,ale jak sie denerwuje to zapominam slow,mieszam sie,gadam w jakims innym czasie i wogole jak potluczona jakas,mam nadzieje ze mnie zrozumieja :)

Witam,

W koncu dostalam list z USCIS z wyznaczonym terminem rozmowy (November 18,2011).

Prosza o przyniesienie dokumentow - W-2's, letters from each current employer, pay stubs for the past 2 months - (unless already submitted).

Ja juz te dokumenty im wysylalam (I-485 otrzymali July 25,2011).

Czy musze im dostarczac dodakowe dokumenty z ostatnich 2 miesiecy (pay stubs, letter from employer etc), czy te , ktore juz im wczesniej wyslalam wystarcza?

dziekuje

Basia